Переключиться на мобильную версию

ЗН: Послам України доручили повідомити світові про недобросовісність Тимошенко

Керівники дипломатичних представництв України при Європейському Союзі, в країнах ЄС, США, Росії, балканських країнах та Молдові отримали доручення терміново проінформувати офіційних осіб країн перебування на максимально високому рівні про недобросовісні д.
Послом України доручили повідомити світові про недобросовісність  Тимошенко
Послом України доручили повідомити світові про недобросовісність Тимошенко
tymoshenko.com.ua

Про це пише тижневик Зеркало недели в суботу, 14 лютого.

За даними видання, циркуляр № 101/30-078-34 Щодо розгляду РНБО питання енергетичної безпеки України з поміткою надтерміново! за підписом голови МЗС Володимира Огризка було розіслано керівникам 31 диппредставництва України після засідання Ради національної безпеки і оборони у вівторок, 10 лютого.

Як повідомляє газета, документ пропонує українським дипломатам негайно ознайомити зарубіжних партнерів України з матеріалами засідання брифінгу,  першого заступника секретаря РНБО Степана Гавриша, які додаються до циркуляру.

"Доручаю особисто організувати роботу з донесення основних положень брифінгу до офіційних осіб країни перебування на максимально високому рівні, а також до місцевих засобів масової інформації. Про виконану роботу прошу інформувати департамент секретаріату міністра до 15:00 за київським часом 11 лютого 2009 року", - сказано в циркулярі, підписаному міністром закордонних справ України.

Також, в доданих до циркуляру матеріалах наголошується, що прем'єр-міністр України Тимошенко порушила закон, зробивши заяви для преси за результатами засідання РНБО, матеріали та рішення якого попередньо носили закритий характер і містили секретну інформацію.
Підкреслюється також, що заяви Тимошенко про ролі РНБО в корупційних угодах в енергетичній сфері, а також про намір РНБО повернути компанію RosUkrEnergo на український газовий ринок і зобов'язати уряд денонсувати нові газові угоди з Росією, не відповідають дійсності.

Зеркало недели повідомляє, що в документі наведені цитати з виступу Гавриша перед журналістами, в якому він звинувачує прем'єра в недобросовісності та брехні.  

"Хочу від імені РНБО та від себе особисто заявити, що це не відповідає дійсності і, змушений визнати, є брехнею ... Прем'єр-міністр діяла недобросовісно і неадекватно, вона надала інформацію, яка є брехнею і не відповідає дійсності ", - ці слова першого заступника секретаря РНБО керівникам українських диппредставництв було доручено донести до зарубіжних партнерів України на максимально високому рівні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь