Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Ми не будемо приймати участі в загарбницьких війнах

Президент Віктор Ющенко дякує воїнам-афганцям за відвагу і вірність присязі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ої річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.
Ми не будемо приймати участі в загарбницьких війнах
Ми не будемо приймати участі в загарбницьких війнах
pictures.reuters.com

Про це повідомили в прес-службі Президента України.  

"Як Президент і Головнокомандуючий Збройних Сил України висловлюю пошану і подяку всім ветеранам трагічної афганської війни і українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі", - передає прес-служба текст звернення Ющенка до воїнів-афганців.

Глава держави також відзначив мужність загиблих у цій війні українців, висловивши їм свою повагу.  

"Ми схиляємо голову перед світлою пам'яттю загиблих синів і дочок України, кланяємося їхній мужності. Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають досвід молодим воїнам Збройних Сил України, підтримують матерів, удів і дітей полеглих побратимів", - підкреслив Ющенко.  

У той же час Ющенко сказав про різницю між миротворчими місіями і загарбницькими війнами, підкресливши, що Україна ніколи не буде брати участі в останніх.  

"Україна ніколи не буде приймати участі в загарбницьких війнах, які загрожують волі і суверенітету інших країн... Україна буде продовжувати брати участь у міжнародних місіях, спрямованих винятково на забезпечення миру і стабільності у світі", - упевнений Ющенко.

Президент також побажав воїнам-афганцям міцного здоров'я, щастя і добра.   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь