Переключиться на мобильную версию

Литвин пропонує прирівняти статус тих, хто воював у Афганістані, до ветеранів ВВВ

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин наполягає на тому, щоб учасників бойових дій в Афганістані за статусом прирівняли до ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Віддаючи належне
Віддаючи належне
www.ukranews.com

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, про це спікер сказав в неділю в ході робочої поїздки до Фастова. 

"Необхідно перш за все виконати зобов'язання перед людьми, допомога яким - на надзвичайно низькому рівні", - вважає Литвин. 

"Я звернуся у відповідні комітети Верховної Ради України і в Кабінет Міністрів, і ми повинні спільно прийняти рішення", - пообіцяв політик. 

"Учасники бойових дій в Афганістані мають бути за статусом прирівняні до ветеранів Великої Вітчизняної війни", - підкреслив спікер парламенту. 

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбулися заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. 

Раніше повідомлялося, що Президент Віктор Ющенко дякує воїнам-афганцям за відвагу та вірність присязі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь