Переключиться на мобильную версию

У Харкові розпочався суд щодо пам'ятних знаків УПА і жертв Голодомору

Харківський окружний суд розпочав розгляд справи за позовом обласного комітету КПУ, який вимагає визнати незаконним внесення Хреста пам'яті жертв Голодомору та пам'ятного знаку УПА у Держреєстр пам'яток України.
КПУ вимагає визнати внесення Хреста пам'яті жертв Голодомору в Держреєстр незаконним
КПУ вимагає визнати внесення Хреста пам'яті жертв Голодомору в Держреєстр незаконним
exo.at.ua

Як повідомили в Харківській обласній організації Всеукраїнського об'єднання Свобода, 13 лютого 2009 року Харківський окружний адміністративний суд почав розгляд справи за позовом представників Харківського обкому КПУ до Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації про визнання незаконним рішення про внесення пам'ятного знака Української повстанської армії і Хреста пам'яті жертв Голодомору до Державного реєстру нерухомих пам'яток України.

Інтереси відповідача представляє голова Харківської облорганізації ВО Свобода Ігор Швайка.

Після початку судового засідання представники КПУ зажадали надання доказів від Управління культури і туризму про порядок встановлення нерухомих пам'яток, що діють на момент встановлення пам'ятника в 1992 р. Заслухавши виступи сторін, суд пішов у кімнату для нарад.

Рішення по справі має бути оприлюднено 16 лютого, повідомили в Свободі.

Нагадаємо, 24 грудня 2008 року депутати Харківської обласної ради звернулися до Харківської міської ради і до міського голови Михайла Добкіна з проханням демонтувати пам'ятний знак на честь УПА в Молодіжному парку Харкова.

Мер Харкова Михайло Добкін на сесії міськради у грудні минулого року запропонував передати пам'ятний знак УПА на зберігання в Івано-Франківськ.

Пам'ятний знак УПА було встановлено у Молодіжному парку Харкова у 1992 році з нагоди 50-річчя УПА. У вересні 2008 року комплекс було внесено до Державного реєстру нерухомих пам'яток України і він охороняється державою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь