Переключиться на мобильную версию

Литвин заявив, що БЮТ намагається налякати регіонала Єфремова

Голова Верховної Ради Володимир Литвин назвав ініціативу БЮТ щодо відкликання першого заступника голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова з посади голови регламентного комітету Ради такою, що суперечить регламенту парламенту.
Литвин не підтримав ініціативу БЮТ
Литвин не підтримав ініціативу БЮТ
АР

"(У регламенті) чітко зафіксовано, в яких випадках може бути поставлено питання про відсторонення голови регламентного комітету", - передала слова Литвина прес-служба Ради.

Спікер зазначив, що вважає залякуванням відповідну пропозицію щодо відкликання Єфремова.

Згідно із законодавством, наголосила прес-служба ВР, голову, першого заступника голови, заступника голови, секретаря комітету можуть у будь-який час за рішенням парламенту відкликати зі своїх посад у таких випадках: за їх власною заявою, у зв'язку з їх незадовільною роботою на посаді, у результаті інших обставин, які унеможливлюють виконання ними своїх обов'язків.

Заяву про відкликання потрібно узгодити з відповідною фракцією, за квотою якої депутата було обрано на посаду. Пропозицію про відкликання у зв'язку із незадовільною роботою на посаді може бути внесено спікером або відповідним комітетом.

Рішення комітету щодо внесення пропозиції про відкликання керівництва комітету приймається на засіданні комітету.

Нагадаємо, 12 лютого депутат Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олександр Стешенко запропонував парламенту відкликати Єфремова з посади голови регламентного комітету Ради у зв'язку із суміщенням ним повноважень голови комітету і фактичним керівництвом фракцією.

У відповідному проекті постанови Стешенко зазначив, що Єфремов використовує свої повноваження голови регламентного комітету на користь ПР.

Крім того, лідер Партії регіонів Віктор Янукович помітив порушення прав опозиції у намірах БЮТ відправити у відставку голову регламентного комітету Олександра Єфремова, а також першого віце-спікера Олександра Лавриновича.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь