Переключиться на мобильную версию

Рада планує завтра змінити закон про транспортний збір

Верховна Рада України завтра планує розглянути питання про внесення змін до закону про транспортний збір. Загалом на цьому тижні - близько 100 законопроектів і проектів постанов.
Акція протесту автомобілістів у Києві
Акція протесту автомобілістів у Києві
Корреспондент

Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Він зауважив, що з питання внесення змін до закону про транспортний збір у ВР вже зареєстровано 13 законопроектів.

"Нам усім необхідно визначитися з тим, щоб ми завтра прийняли один із законів", - сказав спікер.

Він також зауважив, що зволікати з вирішенням цього питання вже не можна через те, що надходження від транспортного збору закладено в місцеві бюджети.

Нагадаємо, що в кінці 2008 року Рада прийняла закон Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, яким збільшується податок з власників транспортних засобів, зокрема при першій реєстрації в 5-10 разів. 5 лютого розпочалася всеукраїнська акція протесту проти збільшення транспортного збору та податків. Учасники акції заявили, що якщо їхні вимоги не виконають, до Києва з'їдуться 25 тисяч автомобілів зі всієї України.

У свою чергу, 8 лютого прем'єр-міністр підписала законопроект про введення коефіцієнта транспортного збору в залежності від віку автомобіля.

Всього, за словами спікера, на цьому пленарному тижні парламент планує розглянути близько 100 законопроектів і проектів постанов. Він уточнив, що більшість питань перенесено з минулого пленарного тижня. Зокрема, 17 лютого планується розглянути 30 законопроектів, 18 лютого - 24 питання, 19 лютого - 39 питань, 20 лютого планується розглянути звіт ВСК по Тернопільській міськраді.

Також Литвин повідомив, що в Раду надійшов лист від Верховного Суду, в якому пропонується парламенту розглянути питання про звільнення 300 суддів.

"Хочу запропонувати розглянути це питання не тільки у четвер (19 лютого), але і в якийсь інший день, тому що у нас суди перевантажені, а є судді, яких фактично усунено від роботи, але вони продовжують отримувати зарплату", - зазначив голова Ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь