Переключиться на мобильную версию

Москаль: У Балоги пілоти літака - громадяни США

Член Народної самооборони Геннадій Москаль заявляє про те, що глава Секретаріату Президента Віктор Балога разом з сім'єю літав напередодні Нового року у Швейцарію.
Москаль критикує Балогу
Москаль критикує Балогу
24.ua

Таку інформацію депутат оприлюднив у рамках власного розслідування інциденту на Швейцарському гірськолижному курорті Гштаад в період новорічних свят, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

За даними Москаля, 27 грудня 2008 року із аеропорту Бориспіль вилетів літак LJ-60 реєстраційний № 29-LJ, що належить Балозі, на борту цього літака знаходилися два пілоти - громадяни США Дмитро Гаврилюк та Джина Гоулоуватекі.

Серед пасажирів літака були Віктор Пукшин, Наталія Данилова, Олена Демченко, Руслан Демченко та Віктор Балога.

Того ж дня літак приземлився в аеропорту Ужгорода і в нього сіли додаткові пасажири: Оксана, Софія та Павло Балоги. Після цього літак вилетів до аеропорту Самедан (Швейцарія) кантон Женеви.

За інформацією Москаля, в аеропорту пасажирів особисто зустрічав посол України у Швейцарії Ігор Дір, 4 автомобілі від посольства.

Після інциденту на гірськолижному курорті Гштаад 30 грудня 2008 року, повідомляє депутат, чартерним авіарейсом під номером HBVOV-Берн-Ужгород раніше зазначені пасажири, крім двох пілотів - громадян США, прибули в аеропорт Ужгорода.

Того ж дня літак повернувся в аеропорт у місті Берн.

За даними Москаля, 31 грудня 2008 року авіарейсом № 29LJ літак за маршрутом Ужгород-Женева під керуванням пілота Дмитра Гаврилюка та Джини Гоулоуватекі з усією родиною Балоги вилетів у Швейцарський аеропорт Самедан.

"Виникає питання, хто ще в Україні із високопоставлених чиновників має пілотів-громадян США, невже це невідомо СБУ, Службі зовнішньої розвідки України, при тому, що сьогодні СБУ масово складає протоколи на членів уряду, заступників міністрів, які по приватних справах виїжджали за кордон", - обурився Москаль.

У повідомленні він також зазначив, що на його звернення до СБУ стосовно інциденту в Гштааді, йому відповіли, що в службі "жодної інформація щодо цього немає".

"Стосовно цього в установленому законодавством порядку матеріали від дипломатичних установ нашої держави за кордоном, заяви безпосередньо від глави Секретаріату Президента та інших громадян України в СБУ не надходили", - заявили у відомстві.

Згідно із законодавством, оперативно-пошукові та контррозвідувальні заходи за межами України проводить Служба зовнішньої розвідки України, додали в СБУ.

Нагадаємо, видання Українська правда із посиланням на власне джерело повідомляло, що Балога під час новорічних свят ледь не загинув під час пожежі на одному із швейцарських курортів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь