Переключиться на мобильную версию

У МЗС кажуть, що послам не доручали повідомляти про несумлінність Тимошенко

Міністерство закордонних справ України в дорученні українським послам інформувати зовнішньополітичні відомства країн перебування про рішення РНБО не давало жодної оцінки висловлюванням прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко на засіданні Ради національної.
МЗС спростувало заяви щодо оцінки дій Тимошенко
МЗС спростувало заяви щодо оцінки дій Тимошенко
Фото Миколи Лазаренка

Про це сьогодні на брифінгу заявив керівник прес-служби МЗС України Василь Кирилич, відповідаючи на запитання журналістів щодо доручення міністерства українським послам сповістити зовнішньополітичні відомства країн перебування про те, що прем'єр на засіданні РНБО говорила неправду.

"Мова не йшла про жодні оцінки, не йшлося про абсолютно інший текст, або контекст, крім інформування про те, що Україна гарантує безперебійний транзит російського газу в європейські країни", - сказав Кирилич.

Він зазначив, що циркуляр було направлено МЗС закордонним дипломатичним установам України на виконання доручень членів Ради національної безпеки і оборони.

"Зміст цього циркуляра, як і його доповнення, склали матеріали брифінгу першого заступника секретаря РНБО Степана Гавриша за підсумками засідання РНБО 10 лютого", - сказав Кирилич.

За словами Кирилича, МЗС України направляло цей циркуляр з метою проінформувати інші країни про те, що рішення РНБО ні в якому разі не ставить під сумнів українсько-російські газові угоди, а також ще раз запевнити, що Україна гарантує безперебійний транзит російського газу в європейські країни.

Нагадаємо, тижневик Дзеркало тижня повідомляв, що керівники дипломатичних представництв України при Європейському Союзі, у країнах ЄС, США, Росії, балканських країнах та Молдові отримали доручення терміново проінформувати офіційних осіб країн перебування на максимально високому рівні про недобросовісні дії прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь