Переключиться на мобильную версию

У Севастополі Сердюков нічого не сказав про передачу Україні об'єктів ЧФ РФ

Під час візиту міністра оборони Російської Федерації Анатолія Сердюкова до Севастополя питання про передачу об'єктів Чорноморського флоту Росії Україні не порушували.
Сердюков провів нараду із командуванням Чорноморського флоту Російської Федерації
Сердюков провів нараду із командуванням Чорноморського флоту Російської Федерації
lenta.ru

Про це сьогодні на прес-конференції у Москві повідомив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин.

"Міністр оборони був присутнім протягом дуже короткого проміжку часу - менше години. Він тільки провів нараду із командуванням флоту, навіть було скасовано церемоніальне покладання квітів", - сказав Куніцин, зазначивши, що з цієї причини не зустрічався із Сердюковим.

Водночас Куніцин повідомив, що підкомісія з питань ЧФ РФ Міждержавної російсько-української комісії практично закінчила інвентаризацію земельних ділянок та військових містечок. За його словами, більшість цих документів передано українській стороні.

У свою чергу, заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Андрій Клименко зазначив, що, незважаючи на те, що офіційних звернень з боку Росії про передачу об'єктів не надходило, за неофіційною інформацією, через ймовірну нестачу коштів мова може йти про передачу Севастополю Матроського клубу, Театру імені Лавренєва, Будинку офіцерів, Музею ЧФ та Бібліотеки імені Лазарева.

Як повідомлялося, 12 лютого міністр оборони РФ Анатолій Сердюков провів у Севастополі в командуванні Чорноморського флоту нараду.

Як повідомляли напередодні деякі ЗМІ, на цій нараді повинні були розглядати питання про передачу українській стороні деяких об'єктів та підприємств Чорноморського флоту.

Як писала, зокрема, газета Нова, повинні були обговорити ситуацію із судноремонтним заводом, спортивним клубом ЧФ та новим недобудованим житлом для моряків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь