Переключиться на мобильную версию

Куніцин: Населення Криму проти входження півострова до складу Росії

Населення Криму проти входження півострова до складу Росії, -заявив сьогодні на прес-конференції у Москві голова Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Куніцин.
Сергій Куніцин розповів, що кримчани проти входження Криму до складу РФ
Сергій Куніцин розповів, що кримчани проти входження Криму до складу РФ
newsru.ua
Він сказав: "Я не беруся говорити про всіх людей, але ті опитування, які ми проводили свого часу у  Криму, засвідчують той факт, що переважна більшість людей не є прихильниками відділення (від України) і повернення Криму та Севастополя Росії".

Як зазначив Куніцин, у Криму проживає 58% етнічних росіян, а у Севастополі їх 71%. Він наголосив, що ця територія єдина, де українці не становлять більшості населення.

За його словами, більшість кримчан прагнуть, щоб Росія та Україна були пов'язані тісними узами дружби, щоб не було митних та інших перешкод для перетину кордону.

Також Куніцин повідомив, що Чорноморський флот Російської Федерації планує скоротитися на 9 тисяч осіб.

"За останніми даними, на ЧФ РФ буде скорочено близько 3 тис. військовослужбовців і близько 6 тис. вільнонайманих", - сказав Куніцин.

Водночас він підкреслив, що скорочення Військово-морських сил України не заплановано. "Я думаю, вони (ВМС) будуть зміцнюватися", - сказав Куніцин.

Він зазначив, що у складі ЧФ СРСР служило близько 137 тис. осіб, а ЧФ РФ та ВМС України разом складають близько 25 тис. людей. Водночас, у цілому кількість кораблів зменшилася із 1200 одиниць у 10 разів.

За словами Куніцина, звільнення такої великої кількості людей ускладнює ситуацію із працевлаштуванням населення. За його словами, 50% мешканців міста на сьогоднішній день зайняті у сфері послуг та торгівлі.

Разом із тим він вже вкотре зазначив, що для створення нових робочих місць у місті необхідно створити спеціальну економічну зону, щоб звільнити учасників економічної діяльності від податків.

Як повідомлялося, під час візиту міністра оборони Російської Федерації Анатолія Сердюкова до Севастополя питання про передачу об'єктів Чорноморського флоту Росії Україні не були обговореними.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь