Переключиться на мобильную версию

У БЮТ вважають, що деякі політсили саботують проведення кадрових змін

Пропозиції щодо кадрових змін в уряді будуть внесені у Верховну Раду тоді, коли в парламенті буде 226 голосів для їх прийняття.
Ми чекаємо змін
Ми чекаємо змін
ua.pravda.com.ua

Про це заявив депутат від БЮТ Андрій Портнов в ефірі 5 каналу. 

Як зазначив Портнов, ми будемо чекати, доки не з'ясуємо, що в парламенті є 226 голосів. Тоді ми будемо вносити проект постанови уряду щодо кожного члена Кабміну, якого пропонується змінити, пише Українська правда. 

Крім того, Портнов відмовився коментувати, кого з міністрів буде запропоновано змінити, крім міністра фінансів Віктора Пинзеника, який подав заяву про відставку.

"Якщо зараз будуть називати конкретні прізвища - буде заблокована робота уряду", - зазначив він. 

Коментуючи заяву Президента Віктора Ющенка про недоцільність відставки Пинзеника, Портнов зазначив, що така реакція є цілком природного, бо Пинзеник провів останні місяці фактично в Секретаріаті Президента, узгоджуючи кожен свій крок з Президентом і його Секретаріатом. 

Крім того, Портнов заявив, що всі кадрові зміни в уряді будуть прийматися в пакеті.

"Всі зміни будуть прийматися одним голосуванням у пакеті. Це можливо зробити відповідно до закону про Кабмін та у відповідності до регламенту Верховної Ради. Тому всі ці кадрові зміни, коли вони будуть запропоновані радою коаліції Верховній Раді, будуть один раз проголосовані", - зазначив він. 
  
Портнов вважає, що поки немає можливості провести кадрові зміни через те, що деякі політичні сили саботують цей процес. 

Між тим, зі слів прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, уряд ще не готовий остаточно до кадрових ротацій. 

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко назвав можливі кадрові перестановки в Кабінеті Міністрів посадовим торгом.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь