Переключиться на мобильную версию

Сьогодні Рада відправить у відставку Пинзеника

Перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Лавринович відкрив ранкове засідання парламенту. Сьогодні депутатам необхідно задовольнити заяву міністра фінансів Віктора Пинзеника про відставку.
Сьогодні вирішується доля Пинзеника
Сьогодні вирішується доля Пинзеника
tymoshenko.com.ua

У сесійній залі зареєстровано 437 депутатів.

Першим у порядку денному значиться питання про звільнення міністра фінансів України Віктора Пинзеника із займаної посади.

Фракція Наша Україна - Народна самооборона голосуватиме за відставку міністра фінансів Віктора Пинзеника. Про це заявив лідер фракції Микола Мартиненко. "Це наше конституційне зобов'язання проголосувати за відставку міністра фінансів", - сказав він.

Водночас, депутатська група За Україну! із В'ячеславом Кириленком на чолі не підтримає відставку міністра.

У свою чергу фракція Комуністичної партії України, як заявив лідер комуністів Петро Симоненко, підтримає відставку міністра фінансів. За словами Симоненка, відставка Пинзеника з посади міністра фінансів необхідна для того, щоб ефективно подолати наслідки фінансової кризи.

Нагадаємо, 12 лютого Віктор Пинзеник написав заяву про звільнення з посади міністра фінансів України.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, говорячи про відставку Пинзеника, заявила: "Безумовно, виклики світової фінансової кризи не всі чиновники переносять. Не всі чиновники можуть працювати в екстремальних умовах. Не всі чиновники можуть адекватно реагувати на виклики, і тому найслабкіші залишають свої бойові позиції, йдуть і займаються іншими справами".

Крім того, Президент України звернувся із поданням до Конституційного суду з проханням розтлумачити конституційний механізм заміни окремих членів уряду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь