Переключиться на мобильную версию

МВС збільшить штрафи за самогоноваріння, проституцію і хуліганство

Міністерство внутрішніх справ України ініціює збільшення штрафів за самогоноваріння, проституцію та хуліганство.
МВС ініціює збільшення штрафів
МВС ініціює збільшення штрафів
rota.kievgrad.com.ua.

Про це міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив в інтерв'ю газеті Сегодня.

"Готуємо пропозиції до ВР переглянути штрафи і за інші види порушень. Наприклад, за самогоноваріння. Сьогодні цей штраф - 150 гривень, що просто несерйозно. Потрібно збільшувати, можливо, і в 10 разів. Як по-іншому боротися з алкоголізмом і побутовим пияцтвом?", - сказав Луценко.

За його словами, в селах самогоноваріння процвітає, що призводить до значного кількості тяжких злочинів на ґрунті пияцтва, в тому числі вбивств.

"З цим потрібно боротися, тому я виступаю за посилення штрафів, в першу чергу за збут самогону. Якщо зробив для себе - пий, будь ласка. Але не споюй, наживаючись, інших. При сьогоднішніх мізерних штрафах це нікого не лякає, так ніхто всерйоз проблемою і не займається ", - додав Луценко.

Те ж саме, на думку міністра, можна сказати про проституцію. "Країна на очах стає раєм для секс-туризму. Особливо огидно, що процвітає педофілія і дитяча порнографія. Потрібно терміново посилювати боротьбу з цим. Але закон передбачає за це від 51 до 255 гривень штрафу - сміховинна сума", - сказав він.

Луценко вважає, що потрібно також піднімати штрафи за хуліганство і дрібне злодійство.

"Я взагалі не можу зрозуміти, як це у нас в парламенті один діяч зумів провести межу, нижче якої при крадіжці кримінальної відповідальності просто не існує. У минулому році це було 772 гривні, в цьому вже 907. Украли корову - немає відповідальності, мобілку -- теж немає ... При цьому адмінвідповідальність - 150 гривень. Виходить, украв на 900, заплатив 150 ... Маячня! Тому я ініціюю закон, за яким би була межа 150 гривень, яка б не змінювалася постійно ", - сказав міністр, додавши, що все, що вище, підлягає кримінальній відповідальності.

Як повідомлялося, Луценко вважає необґрунтованими останні звинувачення заступника глави Секретаріату Президента Ігоря Пукшина на адресу МВС.

Також Луценко заявляє, що почав економити на поїздках в регіони для проведення нарад.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь