Переключиться на мобильную версию

Пилипишин: Мітинг під Шевченківською РДА організував Черновецький

Голова Шевченківської районної держадміністрації Києва Віктор Пилипишин заявляє, що пікет під будівлею РДА організував мер столиці Леонід Черновецький.
Замерзлих учасників акції Пилипишин "розважає" піснями Черновецького
Замерзлих учасників акції Пилипишин "розважає" піснями Черновецького
Фото Тараса Бондаренка/ Корреспондент

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Шевченківської РДА.

Пікетники, які складаються переважно зі студентства, звинувачують райдержадміністрації та їхніх голів у корупції. У відповідь на це Пилипишин зробив заяву з пропозицією до мера Києва взяти участь у відкритих дебатах щодо шляхів виходу столиці з кризи та подальших перспектив міста, і першою темою для обговорення запропонував саме корупцію.

Голова району зазначив, що готовий вислухати і відповісти на всі звинувачення з боку міської влади.

"У свою чергу, я теж маю що розповісти про корупційні схеми, які існують в КМДА, і системи поборів, яку сьогодні організували представники міської влади, - повідомив Пилипишин.

Він заявив, що готовий до перевірки Шевченківської райдержадміністрації на предмет корупції з залученням відповідних правоохоронних органів.

"У разі виявлення таких фактів обіцяю жорстку та оперативну реакцію. У відповідь я сподіваюся на аналогічні дії з боку Леоніда Черновецького щодо підвідомчих йому структур ", - сказав Пилипишин.

За інформацією прес-служби РДА, мітингуючі до цього часу знаходяться під Шевченківською райдержадміністрацією. Замерзлих учасників акції Пилипишин "розважає" піснями Черновецького і пригощає гарячим чаєм.

Як повідомлялося, сьогодні вранці жителі Києва пікетують Шевченківську та Дарницьку районні держадміністрації. Мітингуючі вимагають відставки керівника Шевченківського району столиці Пилипишина, а під гаслом Ліфтам працювати - Сташука гнати! - Відставки голови Дарницького району Віталія Сташука.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь