Переключиться на мобильную версию

Донецький національний університет відмовився називатися іменем Стуса

Учена рада Донецького національного університету проголосувала проти присвоєння вузу імені поета Василя Стуса або ж імені колишнього першого секретаря обкому Компартії УРСР Володимира Дегтярьова.
Вчена рада ДНУ відмовилася назвати вуз іменем Стуса
Вчена рада ДНУ відмовилася назвати вуз іменем Стуса
ises.org.ua

Як повідомили в університеті, 62 з 63 членів ради не підтримали пропозицію присвоїти університету ім'я Стуса.

При цьому в ректораті зазначили, що університет зовсім не проти імені Стуса і робить багато для його популяризації в регіоні, але проти того, щоб ім'я поета ставало об'єктом "політичної акції".

Остаточне рішення з питання присвоєння університету імені Василя Стуса буде прийнято на загальних зборах трудового колективу вузу 19 лютого поточного року, уточнили в ректораті.

Крім того, вчена рада не підтримала ініціативу присвоїти університету ім'я колишнього першого секретаря обкому Компартії УРСР Володимира Дегтярьова. Проти цієї пропозиції проголосував 61 член ради.

Одночасно вчена рада одноголосно 63 голосами підтримала пропозицію залишити назву вузу без змін.

Як повідомлялося, 9 лютого Президент України Віктор Ющенко доручив міністрові освіти і науки Івану Вакарчуку і голові Донецької облдержадміністрації Володимиру Логвиненку розглянути в найкоротші терміни ініціативу студентського самоврядування про присвоєння ДНУ імені Василя Стуса.

13 лютого конференція представників органів студентського самоврядування Донецького національного університету проголосувала проти присвоєння вузу імені Василя Стуса.

Конференція студентів також не підтримала пропозицію про присвоєння університету імені колишнього першого секретаря Донецького обкому Компартії УРСР В. Дегтярьова.
Водночас, пропозицію залишити назву університету без змін підтримав 181 представник студентського самоврядування.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь