Переключиться на мобильную версию

Черновецький почав заробляти на "котиках"

Мер Києва Леонід Черновецький підписав розпорядження про створення моніторингової групи, яка буде контролювати дзвінки по всій Україні щодо консультацій по догляду за домашніми тваринами. За цією програмою під кодовою назвою "котики" мер ставить завдання.
Столичний зоопарк втілює програму Черновецького "котики" у життя
Столичний зоопарк втілює програму Черновецького "котики" у життя
join.com.ua

Про це пише видання Українська правда, посилаючись на офіційне розпорядження Київської міської адміністрації від 31 січня 2009 року, підписане особисто Черновецьким про нові ініціативи столичної мерії по наповненню міського бюджету.

Видання цитує розпорядження мера:

"п.2 Негайно надати пропозиції щодо створення моніторингової групи, яка буде контролювати дзвінки по всій Україні. Програма за телефонні дзвінки по Україні за консультації з котиками - 1 млрд. грн. Дайте мені кожен окремо концепцію, як ми зможемо отримувати дзвінки зі всієї України .

п.2 Берзіній і Панченко доповісти негайно, як вони збираються створювати моніторингові групи тна зразок  051 або всі перемкнути на 051?

К. Бектурсунову: Дати рекламу по всій Україні, щоб телефонували Берзіній платно і з'ясовували, як котику животик вилікувати.

Реклама по всій Україні, починаючи з 100 тис. міст, у всіх газетах на зразок РІО ".

Нагадаємо, що Світлана Берзіна - директор Київського зоопарку.

Як пише видання, джерела в мерії розповіли, що в зоопарку існує лікувальне відділення, яке мер має намір використовувати як всеукраїнський центр лікування домашніх тварин. Програму по експлуатації цього центру на його базі придумав сам мер. Він же дав їй кодову назву - котики. Ініціатива мера Києва охоплює усі найбільші міста країни.

Як розповіла газеті Сегодня сама Берзіна, зателефонувати і запитати, чому у вашого котика болить животик, можна за номером 8-900-103-3333. Працює лінія з 09:00 до 18:00. Вартість хвилини розмови становить 4,8 грн.

Крім цього в планах зоопарку, створення служби транспортування тварин Зоо-таксі (перевезення великогабаритних тварин по Києву і за межі міста).

Як повідомлялося, Черновецький почав торгувати своїми фото на нещодавно відкритому сайті.

Також Черновецький має намір викупити авторські права на виконувані ним пісні і заробляти на записах один мільйон доларів на день.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь