Переключиться на мобильную версию

Дело: На ремонт автомобілів перших осіб країни витратять 6 млн. гривень

Державне управління справами оголосило ряд тендерів на ремонт та обслуговування своїх автомобілів. Загальна сума витрат відомства, яке займається забезпеченням перших осіб держави, може зрости до 6 мільйонів гривень, - пише видання Дело.
Автомобільний дім Україна Mercedes-Benz – один із переможців тендеру із обслуговування Mercedes
Автомобільний дім Україна Mercedes-Benz – один із переможців тендеру із обслуговування Mercedes
mercedes-benz.ua
Газета пише, що з цієї суми на парк представницьких машин Mercedes-Benz Держуправління справами витратить 3,5 мільйона гривень. За даними Міністерства економіки, переможцями тендера з обслуговування Mercedes уже стали фірма Юніком Авто (освоїть 2 мільйони гривень), а також Автомобільний дім Україна Mercedes-Benz (1,5 мільйона гривень).

Відповідно до даних Дела, точно таку саму суму - 3,5 мільйона гривень - ДУС витратило на ремонт та техобслуговування автомобілів Mercedes-Benz у 2008 році.

Тим часом автобаза Держуправління проводить ще один автотендер. Держустанова оголосила конкурс на обслуговування та ремонт машин інших представницьких марок: BMW, Toyota Camry та Range Rover. Минулого року вартість обслуговування цих автомобілів перевищила 600 тисяч гривень. Із них 95 тисяч гривень припадало тільки на обслуговування одного Range Rover.

Навесні ДУС також планує закупити 30 тисяч одиниць "автомобільного обладнання" для машин ВАЗ та ГАЗ. Минулорічний тендер із придбання авто обладнання коштував скарбниці більше, ніж 2 мільйони гривень.

Шість мільйонів гривень на утримання автопарку робить підпорядковану Президенту організацію лідером у цій статті витрат серед інших державних структур. Таким чином, минулого року Кабмін витратив на обслуговування, ремонт та запчастини для автомобілів 5,7 мільйона гривень, Верховна Рада - 2,5 мільйонів.

Дело для порівняльного аналізу зауважує, що у держбюджеті на оздоровлення та відпочинок дітей в оздоровчих таборах Державного управління справами закладено лише близько 2,5 мільйонів гривень.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь