Переключиться на мобильную версию

Агітпотяг Ющенко – Валіза - Америка прибув із Донецька до Луганська

Всеукраїнську акцію КПУ Ющенко. Валіза. Америка у Луганську підтримали близько тисячі осіб - переважно люди похилого віку. У Луганськ агітпотяг комуністів прибув із Донецька, далі він відправиться до Харкова.

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку під супровід радянських пісень та партійних прапорів комуністів і соціалістів відбувся мітинг, учасники якого тримали у руках гасла Геть пост Президента!, Україна - не Ющенко, ми за дружбу із Росією!, Російській мові статус державної, Зупинимо фашизм, Скажімо НАТО ні! і т.п .

На початку мітингу перший секретар Луганського обкому КПУ, народний депутат Спиридон Килінкаров заявив, що мета акції – донести до людей ідею імпічменту Президента і що комуністи у Верховній Раді будуть це ініціювати.

У резолюції учасники мітингу вимагали від Президента негайно піти у відставку, а від Верховної Ради - внести зміни до Конституції і скасувати сам пост Президента.

Як повідомлялося, у Донецьку близько півтора тисяч осіб взяли участь у мітингу КПУ під гаслом Ющенка. Валіза. Америка.

Близько 350 прихильників Комуністичної та Соціалістичної партій протестували проти політики Ющенка на мітингу у центрі Сімферополя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь