Переключиться на мобильную версию

Тимошенко попросила Ющенка і Литвина підписати спільне звернення до МВФ

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала Президента та голову Верховної Ради підписати спільне звернення до керівництва Міжнародного валютного фонду про готовність до співпраці та реформування економіки.
Тимошенко: Підпис прем'єр-міністра під спільної декларацією уже є
Тимошенко: Підпис прем'єр-міністра під спільної декларацією уже є
tymoshenko.com.ua

"Прем'єр-міністр ініціює підписання спільної декларації на адресу керівництва Міжнародного валютного фонду, в якій ми повідомляємо про те, що ми повністю готові до співпраці, робимо попередні кроки по програмі економічних реформ", - заявила Тимошенко сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Глава уряду зазначила, що було б доцільно, щоб під спільною декларацією поставили свої підписи спікер парламенту Володимир Литвин, Президент Віктор Ющенко, виконуючий обов'язки голови Нацбанку України та виконуючий обов'язки міністра фінансів.

"Підпис прем'єр-міністра під спільної декларацією уже є, все, що потрібно у спільній декларації викласти, вже викладено. І я переконана, що наша співпраця з МВФ продовжиться в найближчі дні, продовжиться успішно, і завершиться отриманням чергового траншу для того, щоб підтримати валютний та фінансовий ринок України", - пояснила Тимошенко.

Підпис прем'єр-міністра під спільної декларацією уже є, все, що потрібно у спільній декларації викласти, вже викладено

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсязі 16,43 млрд доларів США для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи. У листопаді Україна отримала перший транш кредиту в розмірі 4,5 млрд доларів.

9 лютого цього року голова місії МВФ Джейла Пазарбазіолу повідомила, що МВФ планує в найближчі тижні повернутися до перегляду угоди Stand-By між МВФ та Україною, і відповідно, до питання про надання другого траншу кредиту.

13 лютого МВФ, з огляду на значний дефіцит державного бюджету, закликав Україну до жорсткого кризового менеджменту. Як повідомив представник МВФ Девід Гоулі, "дискусія з українським керівництвом щодо необхідності обмеження дефіциту бюджету триває". Експерти МВФ, як повідомив Гоулі, незабаром знову відвідають Київ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь