Переключиться на мобильную версию

У Сімферополі спалили опудало Дядька Сема

Сьогодні вранці учасники мітингу в Сімферополі облили бензином і спалили опудало Дядька Сема, протестуючи проти планів відкрити в Сімферополі дипломатичне представництво США.

Спалене опудало було одягнуто у фрак і циліндр з написом USA. У руках Дядько Сем тримав дві крилаті ракети.

"Представництво США, якщо його відкриють, стане для Криму колосальним дестабілізуючим чинником - як мінімум, на найближчі роки", - сказав один із організаторів мітингу, депутат парламенту Криму від партії Російський блок Олег Родівілов.

Перед будівлею парламенту Криму зібралися представники Партії регіонів, Компартії, партій Союз і російський Блок, а також громадського руху Російська громада Криму. За даними МВС, у мітингу беруть участь близько 250 осіб.

Учасники мітингу тримають транспаранти з гаслами Геть режим Ющенка! Геть американських маріонеток!, Захистимо Крим від сваволі українських чиновників! Крім того, вони скандують Геть Америку!

Учасники мітингу звернулися до депутатів парламенту Криму, який в середу проведе пленарне засідання, із проханням протримати внесений до порядку денного проект звернення до Президента, прем'єр-міністра і спікера Верховної ради України із закликом відмовитися від наміру відкривати в Сімферополі представництво США.

"Мова йде про створення в Криму, під дипломатичним "дахом" американського розвідувального центру, діяльність якого буде спрямовано проти Чорноморського флоту Росії, російських сил Криму. Висловлюємо рішучий протест проти таких планів", - йдеться в резолюції, яку прийняли учасники мітингу.

Як повідомлялося, 12 лютого в центрі Сімферополя відбувся мітинг проти передачі колишньої будівлі Дворянського зібрання під розміщення поста присутності США в Криму.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь