Переключиться на мобильную версию

Опитування: Половина киян не платитиме за житлово-комунальні послуги в разі їх подорожчання

Майже половина киян не платитиме за житлово-комунальні послуги в разі підвищення тарифів на них. Про це свідчать результати телефонного опитування Київ і київська влада, яке проведено Інститутом Горшеніна.

Згідно із отриманими даними, у разі збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги їх у повному обсязі готові платити тільки 24,1% опитаних киян, 18,5% респондентів відповіли, що платитимуть стільки, скільки зможуть, а майже половина киян (47,7 %) вирішили, що не платитимуть. Ще 9,6% не змогли дати відповіді на це питання.

При цьому 81,1% киян сказали, що їм уже відомі нові ціни на послуги ЖКГ, не знайомі з ними поки що 17,9%.

Експерти Інституту Горшеніна також звернули увагу, що матеріальний стан киян є набагато кращим, ніж в цілому по Україні. Так, малозабезпеченими сьогодні себе вважають лише трохи більше половини жителів столиці (55,7%), тоді як понад 90% населення України, згідно із попереднім дослідженням Інституту, перебуває за межею бідності.

Дослідження проводилося методом телефонного опитування з 9 по 14 лютого 2009 року в місті Києві. Згідно із випадковою вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення Києва було опитано 1000 респондентів, що представляють доросле населення, старше 18 років. Квотами у вибірці були: вік і стать респондента. Похибка репрезентативності не перевищує 3,4%.

Як повідомлялося, сьогодні Інститут Горшеніна також повідомив, що серед жителів Києва лише 5,7% готові знову проголосувати за обрання мером столиці нинішнього градоначальника.

Нагадаємо, 10 лютого Президент України висловив намір доручити Держкомісії з контролю над цінами перевірити обґрунтованість підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для киян, і у разі виявлення порушень, скасувати відповідні розпорядження столичної влади. Крім того, Президент може усунути Леоніда Черновецького з посади голови Київміськадміністрації, у випадку необґрунтованого підвищення ним тарифів на комунальні послуги.

12 лютого Київрада, обравши головуючим на сесії голови фракції Блоку Миколи Катеринчука Олексія Рєзникова замість відстороненого від ведення сесії заступника мера Києва, секретаря Київради Олеся Довгого, скасувало підвищення КМДА тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 лютого. Сам Довгий назвав документ про його тимчасове відсторонення фількиною грамотою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь