Переключиться на мобильную версию

Скандал навколо Черномирдіна: Кабмін заявив, що МЗС з ним не радився

Кабінет міністрів України попросив Міністерство закордонних справ мотивувати свою заяву про можливість оголошення Надзвичайного і Повноважного Посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна персоною нон-ґрата в Україні.
Олександр Турчинов: У нас зараз буде привід, щоб попросити МЗС надати мотивацію ...
Олександр Турчинов: У нас зараз буде привід, щоб попросити МЗС надати мотивацію ...
intersvoboda.com
Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов сьогодні у Кабінеті міністрів.

"Міністерство закордонних справ не радився з урядом щодо цього, і я думаю, що у нас зараз буде привід, щоб попросити МЗС надати мотивацію для таких заяв", - зокрема, сказав Турчинов.

Між тим, міністр закордонних справ Володимир Огризко, відповідаючи сьогодні на запитання журналістів про те, чим була викликана відповідна заява МЗС, сказав:

"Вам потрібно задавати запитання по-іншому: чим були викликані такі заяви посла РФ в Україні? І це була б ваша громадянська позиція. На жаль, у вас цього немає. Почитайте, будь ласка, Комсомольскую правду, а потім задавайте правильні запитання".

"Ми Черномирдіна попередили. Все залежить від нього", - також зазначив сьогодні Огризко.

Як повідомлялося, МЗС України попередив Черномирдіна, що його можуть оголосити персоною нон-ґрата в Україні. Міністр закордонних справ під час зустрічі з російським дипломатом вручив йому ноту протесту щодо його недружніх і вкрай недипломатичних оцінок, коментарів і висловлювань на адресу України та її керівництва.

За даними деяких ЗМІ, приводом для вираження попередження послу стало його інтерв'ю газеті Комсомольская правда, опубліковане 11 лютого. Зокрема, говорячи про Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко Черномирдін сказав:

"Так, собачаться між собою, лаються один з одним ... Відкрито, по телебаченню! Ось, будь ласка - вона підписала потрібне для України, а він зараз прискіпується: де гроші, Зін?". На адресу Президента України Віктор Черномирдін сказав: "На вигляд ніби нормальний чоловік. Він такого складу - малює, черепки збирає. Він може навколо якогось пенька години три ходити, розглядати його, фантазувати. Дома він там таке поназбирував - млини, жорна, до величезних! Вітряні млини в Києві наставив ... І ця людина раптом виявила себе ось такою. Ніяк на нього не схоже. Ну ніяк, хоч убийте мене, не здатний він на таке. Однак він робить. Хтось допомагає " .
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь