Переключиться на мобильную версию

Суд скасував підвищення тарифів ЖКГ у Києві

Шевченківський райсуд Києва скасував розпорядження голови Київської міськадміністрації Леоніда Черновецького про підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства.
Про це повідомили у Блоці Віталія Кличка. Дане рішення суд ухвалив за позовом депутата Київради, лідера фракції Блоку свого імені Віталія Кличка.

За словами Валерія Карпунцова, 18 лютого, суд прийняв рішення на користь киян, і скасував три розпорядження Київського мера про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Постановою суду зупинено дію розпоряджень від 30 січня 2009 року № 95,96,97: Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води для населення; Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення; Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь