Переключиться на мобильную версию

Лавринович заявляє, що його крісло стало предметом торгу між БЮТ і КПУ

Перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Лавринович вважає, що посада першого віце-спікера стала предметом торгу між фракціями БЮТ та КПУ перед голосуванням за кадрові питання.
Лавринович заявляє, що його крісло стало предметом торгу між БЮТ і КПУ
Лавринович заявляє, що його крісло стало предметом торгу між БЮТ і КПУ
static.24.ua

“У людей проблеми, вони ніяк не можуть сторгуватися, щоб розрахуватися з комуністами, яким мало пільгових підходів по обленерго, які їхнім спонсорам надаються, мало їм посад у виконавчій владі, їм ще треба ця посада”, - зазначив Лавринович.

На його думку, “уряд змушений розраховуватись із своїми асоційованими учасниками коаліції в такий спосіб, скільки без голосів фракції КПУ в них, очевидно, не виходить рішення по зміні складу Кабміну”.

“Все це досить примітивно, просто, ясно і цинічно” - зазначив він. За його словами, все це робиться перед можливим завтрашнім голосуванням за кадрові ротації в уряді.

Лавринович переконаний, що фракція Партії регіонів “не буде вітати таку пропозицію, оскільки вона не підтримує підходи, які суперечать як попереднім українським рішенням, так і рішенням ПАРЄ”.

 “Якщо говорити про підхід політичної толерантності, то він тут не співпадає з тими підходами, які демонструються фракцією БЮТ”, - додав він.

На запитання, чи можливе блокування трибуни фракцією ПР у разі винесення завтра даного питання на розгляд парламенту, Лавринович зазначив, що “конкретних рішень з цього питання не приймалося”.

Як повідомлялося, сьогодні народні депутати України Ольга Боднар та Сергій Подгорний (фракція БЮТ) внесли на розгляд Верховної Ради проект постанови Про відкликання з посади першого заступника голови Верховної Ради України.

17 лютого народні депутати не змогли включити до порядку денного засідання парламенту питання відкликання Лавриновича з посади першого заступника голови Верховної Ради України. За внесення даного питання до порядку денного проголосували 209 народних депутатів (при необхідних 226) з 442 зареєстрованих у сесійній залі.

Не голосували у повному складі фракції Партії регіонів та Блоку Литвина. За проголосували майже у повному складі фракція БЮТ, КПУ та 32 народних депутати з фракції НУ-НС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь