Переключиться на мобильную версию

Рада вирішила заслухати звіт Огризка про рішення Міжнародного суду ООН

Верховна Рада вирішила заслухати 3 березня інформацію міністра закордонних справ Володимира Огризка про рішення Міжнародного суду ООН про делімітацію континентального шельфу і виняткових економічних зон України та Румунії в Чорному морі.
Рада заслухає Огризка
Рада заслухає Огризка
obozrevatel.com

За прийняття відповідного проекту постанови проголосували 362 депутати. Відповідне рішення парламент прийняв за рекомендацією засідання лідерів фракцій Ради.

До цього перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив на засіданні, що ПР наполягає на розгляді парламентом у четвер проекту постанови про відставку Огризка, і відповідний проект постанови зареєстровано.

Нагадаємо, 3 лютого Міжнародний суд ООН визнав Зміїний островом. При цьому суд відмовився визнати, що острів Зміїний впливає на визначення серединної лінії при делімітації континентального шельфу і виняткових економічних зон України та Румунії в Чорному морі.

МЗС України заявило, що вважає об'єктивним прийняте міжнародним судом ООН рішення у справі про делімітацію континентального шельфу і виняткових економічних зон України та Румунії в Чорному морі.

Однак, заступник міністра закордонних справ Олександр Купчишин зазначив, що рішення Міжнародного суду ООН про делімітацію континентального шельфу і виняткових економічних зон в Чорному морі більше відображає позицію румунської сторони.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь