Переключиться на мобильную версию

Львівські прикордонники виявили канал контрабанди машин, який організовано литовцями

Прикордонники Львівського загону викрили групу громадян Литви, які протягом тривалого часу ввозили на територію України автомобілі іноземного виробництва (1986 - 2001 років випуску).
Контрабанда автомобілів
Контрабанда автомобілів
pvu.gov.ua

У цілому ця група ввезла на територію нашої держави 60 автомашин, повідомили в прес-службі Державної митної служби України.

Днями в пункті пропуску Рава-Руська було затримано двох литовців, які причетні до операцій із транспортними засобами. Один із них в'їжджав в Україну автомобілем Ford.

Як з'ясувалося, чоловік раніше залишив в Україні 9 іномарок. Незадовго до цього в Раві-Руській виявили його співвітчизника, який їхав із Польщі автомобілем Mitsubishi, і раніше ввіз у нашу країну 22 легкові автомобілі.

Представники митниці склали на іноземців протоколи про порушення митних правил. Дві їх іномарки затримано, поки водії не сплатять штрафи за раніше ввезені транспортні засоби.

На даний момент визначається загальна сума штрафу. Вже підраховано, що за 19 раніше ввезених машин литовцям доведеться сплатити 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, тиждень тому в Чернівецькій області прикордонники разом із податківцями затримали близько 6 тонн контрабандного спирту - найбільшу партію в цьому році.

У листопаді минулого року працівники Головного управління боротьби з організованою злочинністю (УБОЗ) МВС в Харківській області викрили стійкий контрабандний канал, що діяв останні півроку на українсько-російському кордоні. Канал перебував під "дахом", лідера злочинної групи із корумпованими зв'язками, відомого в кримінальному середовищі на прізвисько Развод.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь