Переключиться на мобильную версию

Кириленко заявив, що БЮТ зацікавлений у відставці Огризка

В’ячеслав Кириленко, голова депутатської групи За Україну!, що входить до складу фракції Наша Україна - Народна самооборона, заявив, що у відставці міністра закордонних справ, окрім фракцій Партії регіонів і Компартії, зацікавлена і фракція БЮТ.
БЮТ зацікавлений у відставці Огризка
БЮТ зацікавлений у відставці Огризка
nuns.com.ua

"Партія регіонів, Блок Тимошенко та комуністи зацікавлені в знятті міністра закордонних справ Огризка, оскільки він проводить незалежну проукраїнську політику, а також має свою професійну думку, і тому незручний на засіданнях уряду", - сказав Кириленко.

Він також зазначив, що загроза відставки Огризка існує. "Але група За Україну!, звичайно, проти того, щоб зараз влаштовувати розправу над абсолютно професійним міністром, який захищає українські інтереси", - додав політик.

Крім того, народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко зазначив, що фракція БЮТ поки що не обговорювала питання про можливу підтримку пропозиції про відставку Огризка.

"Фракція БЮТ поки що не визначалася зі своєю позицією. Але на даний момент радикальна позиція щодо цього питання не висловлюється", - сказав він.

Водночас, за словами Міщенка, коаліція також не обговорювала це питання. "Це питання ні в коаліції, ні в Кабінеті міністрів не розглядалося", - сказав народний депутат.

Крім того, ще один бютівець Валерій Писаренко заявив, що питанням ротації членів Кабінету міністрів і визначенням кандидатур займається виключно прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За його словами, на сьогоднішній день у засобах масової інформації обговорюються різні кандидатури на ті чи інші посади в уряді. "Але це не означає, що саме ці кандидатури буде призначено, оскільки цим питанням займається виключно прем'єр-міністр", - сказав він.

При цьому нардеп додав, що на сьогоднішній день головне, щоб ті особи, які можуть стати членами уряду, працювали в унісон з прем'єр-міністром і всім Кабінетом міністрів і здійснювали чітку роботу щодо виходу України з кризи.

Як повідомлялося, сьогодні Рада вирішила заслухати інформацію Огризка про рішення Міжнародного суду ООН про делімітацію континентального шельфу і виняткових економічних зон України та Румунії в Чорному морі. Відповідне рішення парламент прийняв після засідання лідерів фракцій.

До цього регіонали вимагали розглянути проект постанови про відставку Огризка. Партія регіонів ініціює звільнення Огризка через його погроз оголосити російського посла Віктора Черномирдіна персоною нон-ґрата.


Нагадаємо, вчора глава МЗС України заявив, що Черномирдіна попередили: "Усе залежить від нього". Крім того, МЗС Росії назвало заяву українських колег "черговим недружнім кроком".

Прем'єр-міністр України 18 лютого відмовилася коментувати заяву МЗС України про можливе оголошення Черномирдіна персоною нон-ґрата.

Також колишній міністр закордонних справ Борис Тарасюк підтримав позицію МЗС стосовно заяв Черномирдіна: "Я повністю підтримую позицію МЗС України і вважаю, що саме МЗС повинно нагадувати дипломатичному корпусу про зобов'язання, які має дипломат, акредитований в країні".

Тарасюк назвав заяви Чорномирдіна "дипломатично нетактовними і хамством, яке не повинно залишатися непоміченим", а позиція МЗС РФ щодо заяви українського МЗС є "нервовою". "У МЗС Росії і в керівних колах Росії повинні зробити висновки з цієї ситуації, попередити посла, щоб він не допускав таких нетактовних висловлювань на адресу України, українського керівництва".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь