Переключиться на мобильную версию

Черномирдін не має наміру нічого змінювати у своїй подальшій діяльності

Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін заявляє, що не має наміру "нічого змінювати у своїй подальшій діяльності".
Черномирдін не має наміру нічого змінювати у своїй подальшій діяльності
Черномирдін не має наміру нічого змінювати у своїй подальшій діяльності
img.lenta.ru

Як заявив Черномирдін,"нічого не зміниться поки я тут. Все як було, так і буде. Як працював, так і працюю".

Про це Черномирдін сказав агентству Інтерфакс-Україна в четвер, 19 лютого, у Києві, відповідаючи на прохання прокоментувати попередження українського МЗС про "недружні" і "вкрай недипломатичні" висловлювання посла на адресу України і її керівництва.

Крім того, на запитання про те, як попередження МЗС України про можливість оголошення його персоною нон ґрата може позначитися на українсько-російських відносинах, Черномирдін зазначив, що все буде залежати від мудрості керівників, від серйозного відношення до  російсько-українських відносин, підкресливши, що в Росії, найгарніші і найдобріші почуття та відносини до України і до українського народу, і цього нікому не змінити. Але це - дорога двостороннього руху. "Ми працювали і будемо працювати на зміцнення наших відносин".

У той же час російський посол відмовився висувати припущення, хто був зацікавлений у розвитку ситуації подібним чином, зазначивши, що не хоче навіть вникати в це - кому це вигідно, кому це треба, кому це не вигідно.

На прохання дати свій прогноз можливості подання РФ кредиту для України Черномирдін сказало: "Це процес переговірний... Я не можу сказати, тому що по суті справи переговорів ще не було. Я не в курсі цього. Знаю лише, що було прохання. Напевно, був сигнал, що в Росії є така можливість, а все інше вже буде залежати від тих переговорів, які будуть вести керівники України та керівники Росії".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь