Переключиться на мобильную версию

Опитування: українці хочуть бачити Україну і Росію державами без віз та митниць

Лише чверть опитаних українських громадян (27,4%) визначають Росію як "дружню державу і стратегічного партнера".
Опитування: українці хочуть бачити Україну і Росію державами без віз та митниць
Опитування: українці хочуть бачити Україну і Росію державами без віз та митниць
img.rosbalt.ru

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних досліджень Софія з 3 по 12 лютого 2009 року.

37,6% опитаних вважають Росію, насамперед торговельним і економічним партнером, а 25,3% - економічним і політичним суперником і конкурентом.

Ще 7% вважають Росію ворожою державою. 2,7% затруднилися відповісти на це запитання.

Окрім того, опитування показало, що 63,9% українців хотіли б бачити Україну і Росію незалежними, але дружніми державами, з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Разом з тим 19% респондентів вважають, що Україна і Росія повинні бути такими ж, як і інші держави - із прикордонним контролем і візами, 16% українців вважають, що Україна і Росія повинні об'єднатися в єдину державу. 1,1% опитаних важко було відповісти на це запитання.

Відповідаючи на запитання із приводу оцінки відносин між Росією і Україною, 59,7% опитаних охарактеризували їх, як скоріше погані, 23,1% - дуже погані, 12,2% - скоріше гарні, 0,2% назвали відносини між двома країнами як дуже гарні і 4,8% опитаних не відповіли на це запитання.

Дослідження проводилося з 3 по 12 лютого поточного року у всіх областях України, було опитано 2018 респондентів старше 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь