Переключиться на мобильную версию

Дело: Коаліція визначилася із новими міністрами

Учора на засіданні ради коаліції, що відбулося за участю прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, союзники узгодили кандидатури, які отримають портфелі в Кабміні, пише видання Дело.
Союзники узгодили кандидатури
Союзники узгодили кандидатури
tymoshenko.com.ua

Так, міністром фінансів, за інформацією Дела, стане нинішній заступник голови відомства Анатолій Мярковський. Його діяльність курируватиме нинішній голова правління Swedbank Сергій Тігіпко, для якого спеціально введуть посаду віце-прем'єра з питань фінансів.

Також з'явиться пост віце-прем'єра з паливно-енергетичного комплексу. Його займе керівник групи радників прем'єра Віталій Гайдук. Крісло глави Міністерства юстиції Микола Оніщук звільнить для свого колеги з НУ-НС Віктора Шемчука.

У крісло голови Мінвуглепрому сяде член Української народної партії, екс-заступник голови губернатора Донецької області з питань вугільної промисловості Олександр Клименко.

Як пише Дело, коаліція домовилася продовжити обговорення кандидатів на інші міністерські посади уже в понеділок. Не виключено, що вже на наступному пленарному тижні депутатам запропонують проголосувати за кадрові ротації.

Водночас, Коммерсантъ-Україна пише про відсутність домовленостей при ротації в уряді. Газета зазначає, що у коаліції немає достатньої кількості депутатів для проведення результативного голосування.

За даними Ъ-Україна, коаліція, що складається із фракцій БЮТ (155 депутатів), блоку Литвина (20) і частини фракції НУ-НС (43), в сумі має всього 218 голосів. Таким чином, для результативного голосування із кадрових рішень цій умовній більшості потрібні голоси або групи За Україну! з фракції НУ-НС (18 депутатів), яку очолює екс-голова фракції НУ-НС В'ячеслав Кириленко, або фракції КПУ (27).

До останнього моменту в коаліції більше сподівалися на голоси команди Кириленка. Але вчора стало зрозуміло, що робити цього не варто. "Я змушений заявити, що нас усі ці підкилимові ігри не цікавлять. Нас цікавлять економічні питання. Група За Україну! за будь-які кадрові рішення не голосуватиме", - заявив Кириленко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь