Переключиться на мобильную версию

МВС: За останні 10 років покінчили із життям понад 150 тисяч українців

Головне управління МВС України в Київській області оприлюднило статистику щодо кількості самогубств. За інформацією міліції, в одній лише Київській області щодня одна-дві людини накладають на себе руки.

Як зазначили у відділі зі зв'язків із громадськістю обласного главку МВС, із 150 тисяч українців, які покінчили життя самогубством за останнє десятиліття, 19,4% зробили це через страх перед покаранням, 18,1% - через домашні негаразди, 17,7% самовбивць є душевно хворими, а ще 8,2% - через грошові втрати.

У Київській області, як заявили співробітники міліції, самогубства - "явище не рідкісне". Щороку добровільно з життя йде понад 400 осіб - це приблизно 1-2 людини щодня. У 2008 році покінчили життя самогубством 439 осіб. А за січень місяць цього року вже зафіксовано 30 самогубств. Найчастіше, зазначила міліція, це люди середньої вікової категорії (40-60 років).

"Причини, які приводять людей до такого жахливого кроку, найрізноманітніші. Зараз найбільш характерними є економічна нестабільність, важка ситуація із кредитами і нездатність виплачувати заборгованість перед банками. Коли люди, набравши десятки тисяч боргу, через різні причини втрачають роботу, стикаються віч-на-віч із бідністю, а далі втрачають віру в себе і вважають цю ситуацію безвихідною ", - повідомили в ГУМВС України в Київській області.

Різні "життєві негаразди", зазначили в міліції, також для деяких людей стають фатальними - невдала любов, безробіття та бідність, смерть близького, пияцтво і наркоманія, розкаяння після злочину і т.п.

Один із останніх випадків самогубства в Україні було зафіксовано 30 січня в Чернігівській області. Покінчив із життям солдат строкової служби. Його тіло зняли з лінії електропередач.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь