Переключиться на мобильную версию

Клієнти банків пікетуватимуть Нацбанк і Секретаріат у день народження Ющенка

Представники 11 громадських організацій мають намір 23 лютого, у день народження Президента України Віктора Ющенка, провести під стінами Національного банку та Секретаріату Президента пікет.
Ющенку готують ''подарунок''
Ющенку готують ''подарунок''
Фото Миколи Лазаренка

Про це повідомив представник ОГО Захист Юрій Альмужний.

Учасники пікету вимагатимуть від Нацбанку і комерційних банків підписання Меморандуму із вимогами видачі депозитів, а також забезпечення доступу до кредитування населення, заборони на підвищення ставок за кредитними договорами та встановлення виплати валютних кредитів за тим курсом, який був на момент підписання кредитного договору.

Крім того, фізичні та юридичні особи вимагають розробки механізму кредитних канікул і можливості продовження кредитних договорів з банками.

Планується, що в пікеті візьмуть участь і перевізники, які сьогодні мітингують на Окружній дорозі біля Києва. Також організатори роздали вже близько 160 тис. листівок і чекають 23 лютого від 1 до 50 тис. учасників, зокрема із регіонів.

Водночас, учасники пікету мають намір дати Нацбанку і комбанкам три дні на підписання Меморандуму. Якщо цього не відбудеться, то 13 березня організатори обіцяють знову зібрати на пікет клієнтів банків.

Як повідомлялося, підприємці пікетували Секретаріат Президента з вимогою скасувати рішення Київради щодо розміщення та системи надання дозволів на встановлення малих архітектурних форм (МАФів) і не допустити його підписання мером Києва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь