Переключиться на мобильную версию

Черновецький пішов на місяць у відпустку

Мер Києва Леонід Черновецький перебуватиме у відпустці із 19 лютого до 21 березня. Розпорядження про це, підписане самим Черновецьким 18 лютого, розміщено на офіційному сайті Київської міськадміністрації.
"За погодженням із Президентом України відбуваю у щорічну відпустку терміном на 30 календарних днів із 19 лютого до 21 березня 2009 року. На час моєї відпустки виконання обов'язків голови Київської міської держадміністрації покладаю на першого заступника голови Київської міськадміністрації Анатолія Голубченка", - йдеться у розпорядженні.

У документі також наголошено, що проекти розпоряджень Київської міськадміністрації на цей період в обов'язковому порядку повинні узгоджуватися із секретарем Київради Олесем Довгим.

Начальник управління інформаційного забезпечення - прес-секретар мера Києва Оксана Макаренко повідомила, що Черновецький пішов у відпустку у зв'язку із захворюванням.

"Є підозра на запалення легенів. Але Леонід Михайлович буде тримати руку на пульсі, його будуть інформувати про все, що відбувається у Києві", - наголосила вона.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі із Президентом України Віктором Ющенком висловив занепокоєння з приводу ситуації, що склалася у Києві.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь