Переключиться на мобильную версию

Джерело: Міліція заарештувала близько 30 активістів, які захопили храм Миколи Чудотворця у Києві

Як повідомили джерела Корреспондент.net, міліція заарештувала близько тридцяти представників УНА-УНСО, Конгресу Українських Націоналістів та організації Тризуб, які сьогодні ввечері захопили храм Миколи Чудотворця поблизу метро Лук'янівська в Києві.

Джерело повідомило, що міліція прибула до храму разом з представниками Української Православної Церкви Московського Патріархату.

За словами джерела, затримано близько 30 чоловік. Більша частина з них, повідомило джерело, перебуває у Шевченківському РВВС Києва.

Як повідомляв Корреспондент.net з посиланням на власні джерела, сьогодні ввечері, 21 лютого, представники УНА-УНСО, Конгресу Українських Націоналістів та організації Тризуб ім Степана Бандери захопили храм Миколи Чудотворця, що належить Українській православній церкві Московського Патріархату.

Недобудований храм Миколи Чудотворця знаходиться поблизу метро Лук'янівська в Києві.

Як повідомило джерело, представники УНА-УНСО, КУН та Тризуб практично безперешкодно увійшли в храм, в якому у цей момент нікого не було.

Їх, за словами джерела, супроводжував священик Української православної церкви Київського Патріархату.

Учасники акції заявили, що не захоплюють храм Московського патріархату, а повертають свій, адже, за їхніми словами, спочатку цей храм належав Київському Патріархату.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь