Переключиться на мобильную версию

Віктору Ющенку виповнилося 55 років

Сьогодні, 23 лютого, Президенту України Віктору Ющенку виповнилося 55 років.
Ющенку виповнилося 55 років
Ющенку виповнилося 55 років
president.gov.ua

Українські ЗМІ не змогли дізнатися, де і коли збирається святкувати свій день народження Президент.

Комсомольська правда в Україні пише, що з подарунків, які мають намір подарувати Ющенку його соратники по партії, - квіти й вітальні телеграми.

Перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш знаходиться у відрядженні, але подарунок вже купив: "Це буде несподівана для Віктора Андрійовича книга. Подарую, коли вернусь", пише Сегодня.

На запитання, чи збираються вітати Президента його політичні конкуренти - Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, прес-секретарі політиків дали ухильні відповіді: лідер Партії Регіоналів "точно збирається привітати українців із Днем захисника Вітчизни", а лідер БЮТ "напевно, привітає".

Екс-президент України Леонід Кравчук привітав Ющенка на сторінках Коммерсантъ-Украина. "Президент України - це висока довіра, виявлена народом, велика відповідальність перед країною і перед історією. Звичайно, для цього Президенту потрібно дуже багато здоров'я і терпіння. Я бажаю вам, Вікторе Андрійовичу, зваженості і спокою при прийнятті рішень. А ще я вам бажаю мати гідне оточення, щоб у Президента була можливість слухати не тільки тих, хто говорить приємні речі, але й тих, хто говорить правду ", - сказав Кравчук.

Президент України народився 23 лютого 1954 року в селі Хорунжівка Сумської області у родині вчителів. У 1975 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут. Кандидат економічних наук. Академік Академії економічних наук України, академік Української Академії економічної кібернетики.

З 1993 по 1999 роки був головою правління Національного банку України, главою НБУ. З 1999 року по 2001-го обіймав посаду прем'єр-міністра України. Був народним депутатом IV скликання.

У грудні 2004-го обраний Президентом України. Віктор Ющенко одружений, має п'ятьох дітей та двох онуків: сини Андрій і Тарас, дочки Віталіна, Софія та Христина, онуки Яринка та Віктор. Дружина - Катерина Михайлівна Ющенко, колишня громадянка США, очолює благодійний фонд Україна - 3000.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь