Переключиться на мобильную версию

Тимошенко нагадала чоловікам, для чого існує свято 23 лютого

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українських чоловіків з Днем захисника Вітчизни.
Незабаром і жіноче свято...
Незабаром і жіноче свято...
tymoshenko.com.ua

"Я щиро вітаю Вас з Вашим святом - Днем захисника Вітчизни. Хоча я жінка, але я люблю це свято. Тому що це саме те свято, яке випромінює мужність, силу, захист та впевненість - ті доблесті, яких часто не вистачає у житті. А крім того, я впевнена: є кому захищати нашу Рідну Землю ", - йдеться у привітанні Тимошенко, розміщеному на Урядовому порталі.

На думку прем'єра, на відміну від багатьох, часом штучних і надуманих свят, День захисника Вітчизни - абсолютно справжнє, навіть незважаючи на історичні обставини його появи.

"Тому що яка різниця, що там було під Псковом і Нарвою мало не сто років тому. Головне, що цей день і сьогодні ми розцінюємо як свято справжньої чоловічої дружби, братерства, взаємодопомоги, честі та гідності", - зазначила Тимошенко.

Вона побажала "всім нашим дорогим чоловікам успіхів, здоров'я і сердечної подяки за працю. Я бажаю Вам патріотизму, любові до України і великого, справжнього людського щастя".

"А ще, - додала Тимошенко, - як мені здається, свято 23 лютого існує і для того, щоб ніхто не забував, що рівно через два тижні - 8 березня ...".

Як повідомлялося, сьогодні, 23 лютого, Президенту України Віктору Ющенку виповнилося 55 років.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь