Переключиться на мобильную версию

МЗС України відповів на чергову заяву Черномирдіна

Україна готова до продовження діалогу з Російською Федерацією на найвищому рівні.
Кирилич: Україна готова до продовження діалогу з Росією на вищому рівні
Кирилич: Україна готова до продовження діалогу з Росією на вищому рівні
Фото Галини Гулій/ Новинар
Про це повідомив керівник прес-служби МЗС Василь Кирилич на брифінгу, коментуючи заяву посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна про відсутність підстав для зустрічей між Україною і Росією на вищому рівні найближчим часом.

Кирилич підкреслив, що Україна послідовно виступала і виступає за динамічний конструктивний діалог, конструктивна співпраця між Україною і Росією на принципах взаємовигідності та рівноправності.

Він повідомив, що Міністерство закордонних справ України звернулося до своїх російських колег з пропозицією провести робочі зустрічі на найвищому та високому рівні.

"МЗС України заявляє про свою готовність до підготовки та проведення чергового засідання міждержавної українсько-російської комісії, очолюваної президентами", - сказав Кирилич, підкресливши, що цьому має передувати зустріч міністрів закордонних справ двох країн, а також відповідальних секретарів комісії України та Росії.

Кирилич зазначив, що політичний діалог, незважаючи ні на що, послідовно і динамічно розвивається. Він проанонсував заплановані на початок березня політичні консультації між першим заступником міністра закордонних справ Володимиром Хандогієм і заступником міністра закордонних справ Росії Олександром Грушком. Предметом зустрічі стануть питання співпраці у різних спектрах.

Також на початку квітня заплановані консультації заступника міністра закордонних справ України Юрія Костенка зі статс-секретарем Міністерства закордонних справ РФ Григорієм Карасіним.

"Таким чином, політичний діалог розвивається, питання, які складають порядок денний, обговорюються. Але я ще раз хотів би зазначити, що ми очікуємо від російської сторони пропозицій щодо можливого проведення найближчим часом або в час, який буде взаємоузгоджено, проведення засідання українсько-російської міждержавної комісії ", - сказав Кирилич.

Як повідомлялося, посол Росії в Україні Віктор Черномирдін вважає, що об'єктивних передумов для можливої зустрічі глав держав Росії й України в найближчому майбутньому не передбачається.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь