Переключиться на мобильную версию

У Криму намагалися зірвати презентацію книги про батальйон Нахтігаль

150 прихильників Прогресивної соціалістичної партії України, партії Російський блок і Російської громади Криму сьогодні у Сімферополі намагалися зірвати презентацію книги Нахтігаль у запитаннях і відповідях і збірника фотографій Бандера та бандерівці. Пре.
Були спроби зірвати презентацію книги про батальйон Нахтігаль
Були спроби зірвати презентацію книги про батальйон Нахтігаль
nr2.ru

На вулиці перед входом до будівлі, у одному із приміщень якої була запланована презентація, зібралися пікетувальники із транспарантами Бандерівські гниди, геть із Криму!, Ні фашистським прихворостням у благословенному Криму!, портретами Адольфа Гітлера та Степана Бандери із домальованою свастикою.

Пікетники скандували: Бандери, геть із Криму!, Кримчани - діти ветеранів, окупантів не бояться!, Рішення Нюрнберзького процесу у життя!. Присутні зажадали заборонити діяльність ВО Свободи у Криму.

Безпосередньо біля входу до будівлі перебували співробітники міліції. Правоохоронці повідомили журналістам про дзвінок,у якому йшлося про замінування будівлі. Пізніше з'ясувалося, що вибухового пристрою знайдено не було - дзвінок про замінування виявився неправдивим.


Міліціонери не пускали пікетувальників до будівлі, не змогли туди пройти через основний вхід і журналісти. Активісти ПСПУ та Російської громади вимагали пропустити їх, одержавши негативну відповідь міліції, вони почали звинувачувати її у тому, що вона захищає "окупантів".

Тим часом, представники Свободи провели презентацію та прес-конференцію для декількох журналістів, яким вдалося пройти до будинку. Там також був представник Російської громади Криму, депутат парламенту автономії Андрій Козенко. Він виніс із будинку на вулицю один примірник книги Мирослава Кальби Нахтігаль у запитаннях і відповідях та пару буклетів із зображенням Бандери. Пікетники все це порвали, а потім спалили.

Козенко заявив журналістам, що Свобода пропагує фашизм, а сьогоднішнє зібрання активістів цієї організації є незаконним. "Вони зібралися у приватній квартирі для пропаганди фашизму та націоналізму, їхнє зібрання було незаконним, воно було короткочасним. Добре, що моя фізична цілісність була збережена, однак вони відкрито мені погрожували розправою", - сказав кримський депутат.


Представники ВО Свобода у коментарі журналістам заявили, що їхні збори є законними. "Це ніяка не конспіративна квартира, це наш офіс", - сказав керівник виборчого штабу Кримської організації ВО Свобода Олександр Болтян.

"Сьогодні, 23 лютого, - 90 років від дня народження одного з ідеологів Організації українських націоналістів Петра Полтави, ми сьогодні презентували збірку його творів Концепція самостійної України, збірники фотографій Бандера і бандерівці, Засновники ОУН і Українські Січові стрільці, також ми презентували книжку про Нахтігаль", - сказав він.

Болтян також заявив, що представники тих організацій, які зібралися перед будівлею на пікет, "втрачають свій рейтинг і намагаються зробити які-небудь політичні провокації", щоб привернути до себе увагу.

Прихильники ПСПУ, партії Російський блок і Російської громади Криму розірвали портрети Бандери та Гітлера, привітали один одного із 23 лютого - Днем захисника Вітчизни - і розійшлися.

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко бажає ветеранам і військовослужбовцям нових успіхів у забезпеченні обороноздатності України з нагоди Дня захисника Вітчизни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь