Переключиться на мобильную версию

У Львові комуністи спалили нацистський прапор зі свастикою

Назад к разделу Спорт
Сьогодні у Львові, біля монументу Воїнам-визволителям на вулиці Стрийській, комуністи провели мітинг з нагоди 91-ї річниці створення Радянської армії, Дня Радянської армії та Військово-морського флоту.
У Львові близько півсотні комуністів провели акцію Ющенко - валіза - Америка!
У Львові близько півсотні комуністів провели акцію Ющенко - валіза - Америка!
ostro.org

За інформацією організаторів, ця акція відбулася в рамках ініційованого КПУ Всеукраїнського туру громадянської непокори Ющенко - валіза - Америка!.

Акцію, в якій взяли участь півсотні прихильників КПУ, охороняли 20 працівників міліції.

У своїй промові на мітингу перший секретар Львівського обласного комітету Компартії України Олександр Калинюк підкреслив, що "українська влада намагалася принизити велич перемог армії Радянського народу і з цією метою націоналістичної керівництво України висунуло альтернативу - День захисника Вітчизни. Однак це перейменування не допомогло, і наш народ продовжує святкувати День Радянської армії ".

На завершення мітингу присутні проскандіровалі частівки-"вітання" сегодняшнему іменинникові - Президенту України Віктору Ющенку.

Учасники акції закликали львів'ян "допомогти Ющенко відбути на постійне місце проживання в США" та поширювали листівки з гаслом "Ющенка - квиток на ПМЖ в США".

Після цього представники львівської осередку ВЛКСМ спалили біля підніжжя монумента Воїнам-визволителям нацистський прапор зі свастикою.

Як повідомлялося, до 150 прихильників Прогресивної соціалістичної партії України, партії Російський блок і Російської громади Криму сьогодні в Сімферополі намагалися зірвати презентацію книги Нахтігаль у запитаннях і відповідях і збірників фотографій Бандера і бандерівці, що проводиться кримськими активістами Всеукраїнського об'єднання Свобода.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь