Переключиться на мобильную версию

Прокуратура Києва оскаржила рішення міськради про розміщення кіосків

Прокуратура столиці оскаржила рішення Київської міської ради у відповідності з яким повноваження з розміщення тимчасових споруд - так званих МАФів - передано єдиному оператору - комунальному підприємству Київське інвестиційне агентство.
Прокуратура Києва оскаржила рішення міськради про розміщення кіосків
Прокуратура Києва оскаржила рішення міськради про розміщення кіосків
bishelp.ru

Мова йде про рішення Київради від 27 листопада минулого року Про розміщення малих архітектурних форм (МАФів) і тимчасових споруд у місті Києві.

Зокрема, як повідомили у столичній прокуратурі, прокурорська перевірка засвідчила, що рішення Київради не тільки порушує вимоги земельного законодавства щодо порядку розпорядження землями територіальної громади, але й не погоджено з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва у місті Києві.

Нагадаємо, 12 лютого на засіданні сесії Київради на вимогу підприємців, які брали участь у мітингу біля столичної мерії, створена опозиційна до промерівської команди депутатська більшість скасувала зазначене вище рішення Київради.

Також за вимогою підприємців депутати скасували рішення Київради від 17 липня минулого року Про заходи з благоустрою об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм). Як заявляли підприємці, прийняті у 2008 році рішення, що стосуються МАФів, руйнують малий та середній бізнес у столиці.

Для вступу в силу рішень міськради, прийнятих 12 лютого, їх має підписати Київський міський голова Леонід Черновецький. 18 лютого підприємці пікетували Секретаріат Президента з вимогою скасувати рішення Київради щодо розміщення та системи надання дозволів на встановлення МАФів, а також не допустити його підписання мером Києва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь