Переключиться на мобильную версию

На Майдані у Києві одночасно проходить три мітинги

У центрі Києва, на Майдані незалежності одночасно проходить 3 акції протесту. Акції відбуваються з обох сторін площі.
Майдан продовжує мітингувати
Майдан продовжує мітингувати
nr2.ru

Так, на одній зі сторін Майдану проходить мітинг Компартії під гаслом Ющенко. Валіза. Америка. На даний момент на мітингу зібралося понад 2 тисяч прихильників комуністів. Під звуки музики часів Радянського Союзу вони тримають у руках прапори з партійною символікою, а також прапори Прогресивно-соціалістичної партії Наталії Вітренко. Недалеко від сцени, встановленої комуністами, розташована модель літака, на борту якого напис Ющенко. Валіза. Америка, а на передньому склі - фотографія Президента України Віктора Ющенка.

При цьому звучать заклики "допомогти Україні позбутися від бездарного правління Ющенка". "Допоможемо Ющенкові виїхати до США і таким чином назавжди позбавити Україну від свого бездарного керівництва", - лунає із динаміків, встановлених на сцені.

Із іншої сторони Майдану проходить нечисленна акція Геть усіх. Уздовж наметів, які розтягли активісти акції, перебуває близько 20 осіб.

Вони проводять акцію під назвою День захисника вітчизни від влади. Організатори заявили, що із огляду на те, що сьогодні святкують день захисника вітчизни, тому "кожен патріот повинен захистити Вітчизну від політиків". "Ми протестуємо проти свавілля міліції та політичних утисків", - пояснив один із організаторів акції.

Так, у рамках акції протесту активісти провели конкурс Антиміліційне навчання: відкриття наручників на певний час. Одна із представниць руху Геть усіх продемонструвала на собі, як за допомогою звичайної шпильки протягом декількох хвилин можна звільнитися від наручників. Також у рамках акції у саморобному тирі пройшло метання порожніх банок на час по портретах провідних українських політиків.

Крім того, біля них розташовані намети громадського руху Народ, представники якого вимагають зменшення податків для малого та середнього бізнесу. З іншого боку площі також встановлені динаміки, із яких лунають пісні націонал-патріотичного характеру та пісні сучасних українських виконавців.

Таким чином, на Майдані утворився гул із лозунгів та звуків різних політичних сил та громадських рухів.

При цьому руху на вулиці Хрещатик не перекривали. Правопорядок забезпечують декілька десятків правоохоронних органів.

Як повідомлялося, до 400 активістів Російської громади Криму, Партії регіонів, партій Російський блок та Союз на мітингу у Сімферополі висловили протест проти вступу України до НАТО і заявили про підтримку Чорноморського флоту Російської Федерації.

До 150 прихильників Прогресивної соціалістичної партії України, партії Російський блок та Російської громади Криму сьогодні у Сімферополі намагалися зірвати презентацію книги Нахтігаль у запитаннях і відповідях і збірників фотографій Бандера і бандерівці, що проводиться кримськими активістами Всеукраїнського об'єднання Свобода.

У Львові, біля монументу Воїнам-визволителям на вулиці Стрийській, комуністи провели мітинг з нагоди 91-ї річниці створення Радянської армії, Дня Радянської армії та Військово-морського флоту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь