Переключиться на мобильную версию

Кабмін та ВР відмовилися виділити частину своїх витрат на Артек - Секретаріат

У Секретаріаті Президента пояснили, чому Віктор Ющенко ветував закон про держпідтримку Артека - у ньому не врахували 2,8 га землі. Кабмін та ВР відмовилися виділити частину грошей зі своїх витрат на Артек, де сьогодні відбувся перший заїзд.
Кабмін та ВР не виділять своїх витрат на Артек
Кабмін та ВР не виділять своїх витрат на Артек
basta-travel.ru
Про це під час брифінгу повідомив перший заступник глави Секретаріату Президента України - представник президента у Кабінеті міністрів Олександр Шлапак.

Минулого тижня Президент України Віктор Ющенко підписав два Закони - Про внесення зміни до Закону України Про Державний бюджет на 2009 рік, який передбачає збільшення фінансування міжнародного дитячого центру Артек, і Закон Про внесення змін до деяких законів України із метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку зі світовою фінансовою кризою.

Шлапак уточнив, що спочатку планувалося, що додаткові 60 мільйонів гривень будуть спрямовані на Артек за рахунок скорочення витрат на функціонування Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради, але у підсумку скоротили витрати Президента, а інші необхідні кошти перевели на дефіцит бюджету.

Також Шлапак пояснив, чому Президент застосував право вето до Закону № 906-VI Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів Артек і Молода гвардія. Олександр Шлапак зауважив, що це вето жодним чином не заблокувало діяльності цих дитячих центрів. "Президент не міг не помітити, що у Законі при визначенні розміру земельних ділянок, які надані на постійне користування дитячому центру Артек та належать до земель державної власності і не підлягають відчуженню, не враховано земельну ділянку розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату Аю-Даг ( із пляжною зоною), що розташована біля дитячого центру Артек на праві господарського відання", - підкреслив Шлапак.

За словами Шлапака, це дозволить зберегти цю земельну ділянку у державній власності.

Водночас, як повідомила прес-секретар Артека Олена Мех, сьогодні, 23 лютого, в Артеку після тривалої перерви відбувся заїзд дітей, таким чином фактично почалася перша зміна під назвою Моя країна - Україна.

"Сьогодні заїхала перша партія - це 70 дітей із Одеси і більше 100 дітей із Києва, Закарпаття, Сум, Севастополя. До кінця дня ми очікуємо приїзду ще 250 дітей", - розповіла Мех.

За її словами, із 23 до 24 лютого в Артек має приїхати 1550 дітей із усіх регіонів України. Зокрема, це діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, а також діти-сироти.

Зміна триватиме до 16 березня, діти будуть розміщені у комфортабельних таборах Артека "під назвою Морський, Янтарний, Кришталевий та Лазурний.

Мех також повідомила, що минулої п'ятниці надійшов перший транш від Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України, що дозволило забезпечити проведення першої зміни у міжнародному дитячому центрі. "Ми розпочали погашення заборгованості зі заробітної плати працівникам", - зазначила вона.

Прес-секретар висловила сподівання, що гроші будуть надходити регулярно, як і було обіцяно Кабінетом міністрів України.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь