Переключиться на мобильную версию

Литвин закликає не викликати стихію - вона може знести всіх

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає політичні сили консолідуватися напередодні президентської кампанії.
В скрутні часи треба об’єднати зусилля
В скрутні часи треба об’єднати зусилля
mignews.com.ua

Про це спікер заявив сьогодні на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яцеком Ключковським, повідомили в прес-службі Верховної Ради України, 

Литвин поінформував Ключковського про політико-економічну ситуацію в Україні. З його слів, необхідно говорити правду про те, що відбувається та скоординувати дії всіх гілок влади, тому що відсутність скоординованої роботи з подолання кризи ми намагаємося компенсувати політичними розбірками.
 
Литвин переконаний, що ситуація в країні була б набагато гіршою, якби Верховна Рада не працювала. Коментуючи критичні заклики змінити владу в Україні, що, на думку опонентів, допоможе подолати навіть і світову кризу, голова ВР наголосив на необхідності спочатку подивитися, наскільки ми впали нижче за ту позначку, на якій перебуває Європа, і не намагатися перемогти один одного в умовах складної ситуації. 

Також спікер висловився проти розігріву суспільства, розігріву вулиці, в якому є суттєва небезпека. Зі слів голови парламенту, в умовах початку виборчої президентської кампанії необхідно максимально заспокоїтися і працювати. "Хто хоче агітувати, нехай агітує, але не викликати стихію - вона може знести всіх".

Головними передумовами позитивного розвитку подій в Україні під час президентської кампанії голова ВР назвав дисциплінованість українських політиків, прийняття постанови про точну дату виборів Президента, гарантування їх своєчасного проведення. 

Торкаючись питання щодо прийняття змін до бюджету, Литвин висловився за внесення узгодженого проекту змін усіма суб'єктами законодавчої ініціативи до державного бюджету на 2009 рік.

У свою чергу, посол Республіки Польща запросив голову Верховної Ради взяти участь у двосторонній Міжпарламентській асамблеї Україна-Польща, яка відбудеться 12-13 березня 2009 року в Польщі, а також 25-26 червня 2009 року - в тристоронній Асамблеї Україна-Польща-Литва. 

Раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляв, що необхідно якомога швидше визначитися з датою президентських виборів, якою, на його думку, є 17 січня 2010 року.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь