Переключиться на мобильную версию

Депутати БЮТ пропонують ввести покарання для осіб, що користуються послугами повій

Народні депутати України пропонують ввести адміністративне покарання у вигляді штрафу для осіб, що користуються послугами повій.
Дороге задоволення
Дороге задоволення
pics.livejournal.com

Відповідний проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення зареєстрували у Верховній Рада депутати фракції БЮТ Валерій Дубіль і Павло Унгурян. 

Депутати пропонують в перший раз за таке правопорушення накладати штраф у розмірі від 10 до 15 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, а за повторне - від 12 до 20. Наразі один неоподатковуваний податком прожитковий мінімум становить 17 грн. 

Розгляд справ та складання протоколів про вищевказані адміністративні правопорушення, відповідно до законопроекту, покладається на міліцію. 

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що за оцінками експертів МВС в умовах фінансової стабільності обсяг сексуальних послуг в Україні оцінювався в $ 700 млн. на рік, а в умовах кризи варто очікувати його зростання до $ 1-1,5 млрд. на рік.  

Як сказано в пояснювальній записці, іноземний досвід свідчить, що запровадження відповідальності за користування послугами осіб, які займаються проституцією, буде сприяти значному зниженню рівня проституції в країні. Так, зокрема, у Швеції, Фінляндії та Норвегії встановлена відповідальність для осіб, які користуються послугами повій. 

У свою чергу, Міністерство внутрішніх справ України ініціює збільшення штрафів за проституцію. Зі слів міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, країна на очах стає раєм для секс-туризму. Особливо ганебно, що процвітає педофілія і дитяча порнографія. Потрібно терміново посилювати боротьбу з цим. Але закон передбачає за це від 51 до 255 гривень штрафу - сміховинна сума.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь