Переключиться на мобильную версию

Кужель вражена працездатністю Тимошенко

Глава Державного комітету з питань підприємництва Олександра Кужель в інтерв'ю Газеті по-київськи заявила, що вражена прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.
"Тимошенко ніколи не втрачає рівновагу"
"Тимошенко ніколи не втрачає рівновагу"
tymoshenko.com.ua

На питання про те, чи комфортно працювати з Тимошенко, Кужель відповіла, що на будь-яке звернення комітету прем'єр-міністр миттєво реагує.

"Якщо чесно, я вражена цією людиною. Раніше я вважала себе божевільним працеголіком. Але почавши працювати з Юлією Володимирівною більш тісно, зрозуміла, що до неї не дотягуюсь", - заявила Кужель.

Голова Держкомпідприємництва, наприклад, зазначила, що на останньому засіданні Кабміну розглядали енергозберігаючі технології.

"Тимошенко вивчила технологію разом з обліками від самого початку, що на вході, що отримуємо на виході, який ККД, яка економія. Я сиділа, заливаючи в себе каву, оскільки спала лише три години, думала, як це витримати, а вона всі ці чотири години активно працювала", - додала Кужель.

Крім того, вона підкреслила, що її вразило в Тимошенко те, що вона ніколи не втрачає рівновагу.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів своїм розпорядженням від 21 січня призначив Олександру Кужель головою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь