Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Влада Києва вирішила ввести плату за стоянку таксі

Київміськадміністрація має намір ввести плату за стоянку таксі.
КМДА має намір обмежити кількість таксі
КМДА має намір обмежити кількість таксі
pehorka.net

Учора стало відомо про існування відповідного розпорядження, що передбачає обладнання спеціальних стоянок у різних районах міста, тарифи на користування якими залежатимуть від їх місця розташування, пише.

У своїй статті Таксі зачепили за місце, видання, зокрема, повідомило, що розпорядження передбачає обладнання спеціальних стоянок у різних районах міста, тарифи на користування якими залежатимуть від їх місця розташування.

Крім того, за інформацією ЗМІ, КМДА має намір обмежити кількість таксі. Також, зазначив Ъ, квотування кількості автомобілів та введення диференційованої плати за користування стоянками не влаштовують профспілку таксистів України.

За інформацією журналістів, згідно із розпорядженням КМДА № 152 Про впорядкування роботи таксі в місті Києві, Головному управлінню транспорту Київміськадміністрації доручено визначити нормативну кількість автомобілів таксі і стоянок для них. Після цього, управління повинне визначити місця стоянок, розробити вимоги щодо їх обладнання, порядок надання перевізникам стоянок, правила і форму договору про їхнє використання.

За користування стоянками, зазначило видання, передбачається стягувати плату, розміри якої ще не встановлено. Тарифи залежатимуть від "пріоритетності зони", де буде розташовано стоянки, а також витрат на їх утримання.

Наш ринок абсолютно махновський. Він не гарантує ні безпеки руху, ні дотримання тарифів – Червоненко

Крім того, видання дізналося, що для вивчення діяльності таксі в столиці розпорядженням міськадміністрації № 167 створено робочу групу, яку очолив перший заступник голови КМДА Євген Червоненко.

Сам Червоненко появу цих документів пояснив "необхідністю впорядкувати ринок таксі".

"У цьому немає нічого екстраординарного, оскільки наш ринок абсолютно махновський. Він не гарантує ні безпеки руху, ні дотримання тарифів. Наприклад, часто ви сплачуєте не за лічильником, а ту суму, яку вам називає таксист", - заявив Червоненко Комерсантові.

Працюємо над тим, щоб у нас ситуація з таксі нагадувала США та Велику Британію – Червоненко

Він також заявив, що введення платних стоянок таксі і квотування кількості машин - перший крок у справі регулювання ринку. "Ми працюємо над тим, щоб у нас ситуація з таксі нагадувала США та Велику Британію, де працюють однакові машини, зі схожими номерами, і кожен таксист несе відповідальність за свою діяльність", - повідомив Червоненко.

Водночас, голова профспілки таксистів України Василь Попик сказав, що згоден із введенням плати за користування стоянками таксі, якщо "їх нададуть". Крім того, за його словами, профспілка ніколи не погодиться на введення диференційованої оплати та обмеження кількості машин.

Таксист із Троєщини, наприклад, не погоджуватиметься везти людей на Хрещатик. Йому потрібно буде платити занадто багато грошей за стоянку - Попик

"Якщо ввести диференційований тариф, таксист із Троєщини, наприклад, не погоджуватиметься везти людей на Хрещатик. Йому потрібно буде платити занадто багато грошей за стоянку. Крім того, якщо держава почне регулювати, скільки автомобілів таксі має працювати на вулицях Києва, одразу почнеться корупція", - сказав журналістам Попик.

Нагадаємо, 11 лютого Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що вважає неприпустимою евакуацію автомобілів при відсутності майданчиків для паркування. 17 лютого Київтранспарксервіс призупинив евакуацію автомобілів, які припарковано з порушенням правил дорожнього руху.

Учора стало відомо, що в Києві скасували заборону паркування на тротуарах Хрещатика.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь