Переключиться на мобильную версию

Проспект 40-річчя Жовтня в Києві розширять до шести смуг

Містобудівна рада Києва погодила робочий проект реконструкції проспекту 40-річчя Жовтня. Розпочати підготовчі роботи планується навесні, а завершити їх через 1-1,5 роки, пише Ділова столиця.
Ремонт буде тривати 1-1,5 роки
Ремонт буде тривати 1-1,5 роки
nostalgia2.kiev.ua

На думку експертів, проспект 40-річчя Жовтня вже давно не відповідає сучасним вимогам. Його дорожнє полотно має чотири смуги руху, тоді як вливаються в нього проспект Академіка Глушкова, а також бульвар Дружби народів, які після недавньої реконструкції мають по шість-вісім смуг.

Крім того, проспект насичений маршрутами громадського транспорту, в тому числі неповороткими тролейбусами, що призводить до виникнення дорожніх заторів та ДТП.

Ділова столиця пише, що для вирішення проблеми запропоновано провести реконструкцію проспекту від Голосіївської площі до вулиці Васильківської. Замовником проекту виступила комунальна корпорація Київавтодор, а проектуванням займаються ВАТ Київпроект і інститут Київдормістпроект.

Як розповів головний архітектор проекту Рашид Халіль, ремонтні роботи на ділянці магістралі довжиною 3,1 км передбачають розширення дорожнього полотна до 25,5 м - на 3 м у бік житлового масиву і приблизно на 8 м з боку Голосіївського парку, - що дозволить організувати по три смуги руху в кожному напрямку.

По осі магістралі встановлять бар'єрну огорожу, а з восьми світлофорів тут залишиться тільки один - перед транспортною розв'язкою на проспекті Академіка Глушкова, 1, необхідну для здійснення лівого повороту з вулиць Героїв Оборони та Потєхіна у бік Одеської площі.

На додаток до двох існуючих підземних пішохідних переходів побудують ще чотири, виконані з монолітного залізобетону. Всі зупинки громадського транспорту збираються зберегти й розширити, а перед ними зробити заїздні кишені, що позбавить від перешкод основний потік руху, пише Ділова столиця.

Після реалізації проекту від Голосіївського парку відріжуть близько 11 тисяч кв. м. Щоб компенсувати втрати цій території, із зони відпочинку винесуть розташовану там ЛЕП. Це дозволить задіяти для потреб парку 20-метрову охоронну зону.

Теплотрасу, яка проходить тут збираються перенести під проїжджу частину, що зніме обмеження щодо використання території. Для проведення робіт у державному бюджеті передбачено 300 млн грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь