Переключиться на мобильную версию

На українському кордоні зустрічатимуть з усмішкою, ввічливістю і стриманим макіяжем

Державна прикордонна служба України почала вводити нові стандарти культури прикордонного контролю, які регламентують поведінку інспекторів, зовнішній вигляд і порядок на робочому місці.
Для всіх співробітників обов'язковою є привітна посмішка
Для всіх співробітників обов'язковою є привітна посмішка
mofcom.gov.cn

Про це повідомив начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби Олександр Біньковський сьогодні на прес-конференції.

У нових стандартах вимоги до прикордонників на пунктах пропуску не нижчі, ніж для працівників сфери обслуговування (персоналу банківської системи, торгівлі), досвід яких ретельно вивчався.

За словами Біньковського, для всіх співробітників обов'язковими є привітна посмішка, доброзичливість, ввічливість і дипломатичність у спілкуванні. Інспектор, зокрема, повинен першим вітатися і починати розмову з особою, що подає документи, державною мовою, а після цього може перейти на мову співрозмовника.

Крім того, регламентується зовнішній вигляд прикордонників. Від них вимагається охайна, випрасувана форма, охайна зачіска, мінімум прикрас і стриманий макіяж (для жінок).

Значну увагу приділяють і культурі поведінки прикордонників із паспортними документами, ставленню в них відміток про перетин кордону. Як зазначив Біньковський, щодо цього надходить багато нарікань, особливо громадян, які часто перетинають кордон, оскільки неакуратне поводження з паспортами призводить до їх швидкого зношування.

Прикордонники мають намір привести до належного стану й робочі місця контролерів, щоб люди, які до них заходять стосовно оформлення документів, почували себе комфортно і зручно.

Усі вищезгадані нові стандарти культури у відомстві оформили в пам'ятку для інспекторів Відомчі стандарти культури прикордонного контролю. У ній також міститься анкета з оцінки якості роботи персоналу на окремому пункті пропуску, відповівши на запитання якої, кожен громадянин, що перетинає кордон, отримає можливість оцінити роботу інспекторів.

Нові норми поведінки фахівців прикордонного контролю, зазначив начальник управління, відповідають кращим європейським стандартам, що є особливо актуальним у контексті підготовки до Євро-2012.

"Піднятися до рівня кращих європейських стандартів не тільки в оперативності здійснення прикордонного контролю, але й у якості обслуговування тих, хто перетинає українські кордони - ось одне із пріоритетних завдань, яке ставить перед собою Державна прикордонна служба", - сказав Біньковський.

Як повідомлялося, начальник Київського метрополітену Петро Мірошников пообіцяв поліпшити культуру обслуговування пасажирів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь