Переключиться на мобильную версию

БЮТ заявив, що влада Києва має намір ввести орендну плату для лікарняних каплиць

Блок Юлії Тимошенко у Київській міськраді закликав команду мера Києва Леоніда Черновецького не вводити орендну плату для лікарняних каплиць.
Кільчицьку викрили у введенні нових орендних ставок
Кільчицьку викрили у введенні нових орендних ставок
img.ru

За інформацією депутата від БЮТ Олексія Давиденка, під час останнього засідання комісії Київради з питань медустанов, заступник мера Ірена Кільчицька взялася за перегляд орендних та майнових відносин в лікарнях у бік збільшення орендних ставок.

Зокрема, Кільчицька, за його словами, звернула увагу на релігійні каплиці, які були розміщені в лікарнях Києва.

"Кільчицька розпорядилася запросити на наступне засідання комісії представників усіх релігійних громад Києва, які розміщені на територіях лікувальних закладів столиці для врегулювання орендних відносин. Вона наголосила, що релігійні громади добре заробляють, а Бог - це той, з ким вона ще не встигла посваритися" , - заявив депутат від БЮТ.

Раніше депутат від БЮТ Андрій Павловський заявив, що в Києві звільнено чотири головних лікаря, які відмовилися направити підлеглих на мітинг "на підтримку мера".

У свою чергу Ірена Кільчицька повідомила, що всі заяви щодо звільнення головних лікарів столичних лікарень з-за їх відмови брати участь у мітингах не відповідають дійсності.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь