Переключиться на мобильную версию

Російський бізнесмен Григоришин заявив, що Грач погрожував йому та просив грошей

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин заявив, що лідер кримських комуністів Леонід Грач звертався до нього із проханням "про посильну фінансову допомогу" для громадського руху і навіть погрожував, - йдеться у листі до головного редактора газети Дело.
Російський бізнесмен повідомив, що йому погрожували
Російський бізнесмен повідомив, що йому погрожували
pravda.com.ua

У листі Костянтина Григоришина до головного редактора газети Дело бізнесмен спростовує заяву народного депутата України Леоніда Грача, висловлену в інтерв'ю виданню Дело, про те, що Григоришин накопичив свій капітал грабіжницькі шляхом. У тому самому інтерв'ю Леонід Грач заявив, що не сприймає відносин із олігархами.

У відповідь на ці висловлювання бізнесмен заявив: "я хотів би нагадати Л.Грачу, що він, на словах, заявляючи, що не "сприймає взаємин із олігархами", реально дотримується іншої точки зору. Інакше, як пояснити той факт, що він протягом довгого часу домагався зустрічі зі мною (це до слова про принципи). На мій превеликий подив, зустрівшись зі мною при свідках, він попросив надати "посильну" фінансову допомогу керованому ним громадському рухові, якщо я не помиляюся, що має назву "Богдан Хмельницький". При цьому натякав на те, що якщо я цього не зроблю, то у мене виникнуть неприємності".

Зазначимо, що на персональному сайті Леоніда Грача йдеться про організацію під назвою Спадкоємці Богдана Хмельницького, яка повинна була стати основою для формування так званого "Спадкоємці Богдана Хмельницького, як організація, у діяльності якої беруть участь, як прихильники лівих поглядів (у тому числі члени Компартії України ), так і традиціоналісти, може стати громадською силою, що здатна забезпечити координацію дій усіх противників нацизму", - зазначено на сайті.

Як повідомлялося, 21 лютого, пленум Центрального комітету Компартії України, прийняв рішення виключити народного депутата, лідера кримських комуністів Леоніда Грача зі складу президії КПУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь